Borderlands: The Pre-Sequel Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2K‘in ünlü serisi Borderlands, yeni nesle transfer olmadan önce eski nesil konsollarda son bir atış denemişti. İlk iki oyunun kötü adamı Handsome Jack’e odaklanan Borderlands: The Pre-Sequel bizi ilk iki oyundan çok öncesine götürüyordu. Eleştirmenler tarafından beğenilse de ikinci oyunun ek paketi gözüyle bakılan Borderlands: The Pre-Sequel aynı zamanda serinin yeni nesil öncesi son oyunu olma özelliğini de taşıyor, tabii Telltale’ın yaptığı Tales from Borderlands‘i saymazsak. Peki siz bilgisayarı GTA V’i ultra ayarlarda açamayanlar, sizin bilgisayarınız acaba bu oyunu açabilecek mi? Bunu öğrenmenin tek yolu var, o da Borderlands: The Pre-Sequel sistem gereksinimleri listemizi okumak!

facebook müşteri hizmetleri

Öncelikle evet, tıpkı gösterdiğimiz diğer oyunlar gibi The Pre-Sequel da her ne kadar ultra’da oynamanıza müsaade etmeyecek olsa da rahatlıkla çalıştırabileceğiniz bir oyun. Zaten oyunun grafikleri gerçekçilikten uzak ve çizgi roman temasıyla modellendiği için çok da etkilemiyor oyunun grafikleri. Yani endişe edilecek bir şey yok, ultra’da oynayanla aynı tadı alabilmeniz için sizi engelleyen bir şey de yok. İşte Borderlands: The Pre-Sequel sistem gereksinimleri;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 13 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (256 MB) Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
DirectX: Dx 9

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows  7/ Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Quad @2.4 GHz / AMD Phenom II X4 @2.8 GHz
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 20 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (1 GB) Nvidia GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 5850
DirectX: Dx 10

Demiştik, oyunu açması kolay olsa da en yüksek ayarlarda affetmeyecek sizi. 2014 yılında çıkmış bir oyun için iyi bile bu özellikler. Umarız dolar bir şekilde düşer de biz de artık rahat rahat yeni bir kasa toplar, yeni oyunları ferah ferah oynarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir