Box iOS Uygulamasına Touch ID Desteği Getirdi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İnternet üzerinde dosyalarınızı saklayabileceğiniz bulut depolama seçeneklerinden birisi olan Box, iOS üzerinden yayınladığı güncelleme ile birlikte yeni güvenlik seçeneklerini de kullanıcılarına sundu.

Son güncelleme ile birlikte gelen en önemli özellik Touch ID desteği. iOS 8 destekleyen cihazlarda kullanılabilir olan Touch ID özelliği sayesinde, bulut üzerinde sakladığınız dosyalarınıza sizden başka kimse ulaşamayacak. Touch ID kullanmak istemeyen kullanıcılar için hala kullanıcı adı – parola seçeneği bulunuyor.

box_2014_190-798x310

facebook müşteri hizmetleri

 

Touch ID ile dosyalarınızı güvende tutun
Touch ID ile dosyalarınızı güvende tutun

Yeni eklenen bir iOS widget sayesinde Box Note yaratma özelliği, video ve fotoğraf kaydetme dışında Notification kısmından dosyalara ve klasörlere ulaşma özelliği de eklendi. Ayrıca Favorites  özelliği sayesinde en çok kullandığınız dosya ve klasörlere daha hızlı ulaşabileceksiniz.

Box Başkan Yardımcısı olan Chris Yeh yaptığı bir açıklamada, kullanıcıların günde 50 defa Box uygulamasını kullandığını söyledi. “Kullanıcı sayımız yükseliyor. Bizlerde kendimizi kullanıcılarımız için daha iyi bir tecrübe sunmaya odakladık.

Şu an için güncellemeler sadece iOS’a gelse de, ilerleyen zamanlarda tarayıcı tabanlı web uygulamasında da güncellemeler yapılacak. Dosyaların düzenlenmesinden, email üzerinden nasıl paylaşılacağını ayarlamaya kadar bir grup yenilik, bu güncellemeler ile birlikte kullanıcılara sunulacak. 1111_box_web

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir