Bu AC: Unity Fragmanında Bir Terslik Var

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

bu ac unity fragmanında bir terslik var

Unity‘nin çıkmasına sadece 2 hafta kalmışten, Ubisoft çok enteresan bir video yayınladı ve herkesin kafasını karıştırmayı başardı. Çünkü bu videoda Paris’te devrim yapmıyoruz, Eyfel Kulesi‘ne tırmanarak Nazilerden kaçmaya çalışıyoruz. Nazi derken?

facebook müşteri hizmetleri

Unity’nin Fransız Devrimi dönemini anlattığını hepimiz biliyoruz. 1789 tarihli bir hikaye olacak yani. İyi de bu Naziler nereden çıktı? Bir anda 150 yıl atlamış mı olduk, nedir yani? Ubisoft neredeyse hiçbir bilgi vermedi bu fragmanla ilgili. Fragman da sadece şu kelimeler yazılı. “In Assassin’s Creed Unity, all of French Revolution Paris is yours to explore, and perhaps more.” More konusunda bir sıkıntımız yok, fragmanda Nazilerle tanıştık zaten. Gerçi bu gizemli videolar Ubisoft’un en sevdiği iştir. Her Assassin’s Creed oyunundan hemen önce bir video yayınlar ve herkesi afallatır. Biz yine oyunun çıkmasını bekleyelim, oyunumuzu oynayalım, o zaman Nazilerle ve zeplinlerle ilgili yorumlarımız için tekrar buraya geliriz, öyle değil mi?

Assassin’s Creed: Unity, 11 Kasım‘da piyasada olacak. Sadece yeni nesile ve PC‘ye çıktığını bir daha hatırlatıp hepinize daha sıcak, yağmursuz bir gün diliyorum.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir