Bu Akıllı Saat Telefona Dönüşebiliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

bu akıllı saat telefona dönüşüyorArtık herkesin elinde bir akıllı telefon var diyebiliriz. Eskiden lüks olarak gördüğümüz akıllı telefonlar, ihtiyaç haline geldi veya getirildi. Şimdinin lüksü ise akıllı saatler. Fakat bu sektörde rekabet henüz kızışmış değil.

facebook müşteri hizmetleri

Geliştiriciler farklı farklı akıllı saatler üretmeye çalışıyorlar ve yeni bir akıllı saat geliştiriliyor. Klatz markalı bu akıllı saatin farkı telefon olarak da kullanılabilmesi. Bunun anlamı nedir? Telefonunuz çaldığında cevap vermek için saatinizi kulağınıza götürüp konuşabileceksiniz, telefonunuzu cebinizden çıkarmak zorunda kalmadan. Ayrıca saatin iç kısmı yumuşak bir maddeden yapıldığı için spor yaparken de rahatça kullanabileceksiniz.

Saatin led ekranı sayesinde gelen aramaları, mesajları, mailleri ve müzikleri kontrol edebiliyorsunuz. Cihaz aliminyum kaplama olduğu için oldukça sağlam. Camı da toz ve suya karşı dayanıklı fakat sadece dayanıklı, su geçirmez diye bir özelliği yok. O yüzden saati suya sokmamanızı öneririz.

Cihaz kulağa iyi geliyor öyle değil mi? Fakat bi sorunu var. Cihaz bağış toplama sürecinde. Eğer bu akıllı saati kullanmak istiyorsanız buradan bağışa katılabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir