Bu GTA 5 Modu Karakterinizi Iron Man’e Çevirecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2013’te PS3 ve Xbox One için çıkış yapan GTA 5’in PC’ye çıkmasıyla mod yapımcıları bayram etti. Her gün onlarca yeni modun çıktığı GTA 5 için ilginç ve eğlenceli bir mod arıyorsanız bizim size bir önerimiz var.

JulioNIB ismindeki mod yapımcısının yaptığı GTA 5 modu, karakterinizi Marvel’ın popüler süper kahramanı Iron Man’e dönüştürüyor. İlk Iron Man filmindeki zırhın birebir kopyasını oyuna aktaran mod yapımcısı, görsel olarak oldukça başarılı bir iş çıkarmış diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Tabii ki Iron Man zırh modunun tek özelliği görsel değil. Oyunun arayüzünü de değiştiren bu mod ile Iron Man’in tüm güçlerine sahip olabileceksiniz. Lazer topu, roketler ve vurduğu yeri ezip geçen yumrukları ile karakteriniz bir polis ordusunu darmaduman edecek kadar güçlü olacak.

Eğer tüm cephanenizi Los Santos’ta kaos ortamı yaratmak ve sokakları kan gölüne çevirmek için kullanmak istemiyorsanız modun sizin için de bir alternatifi var. Dilerseniz Iron Man zırhının sabaton’undaki itici roketler ile gökyüzüne yükselebilir, Los Santos’un semalarında fink atabilirsiniz.

Dediğimiz gibi GTA 5’in PC’ye teşrif etmesi ile mod yapımcılara eğlence çıktı. Iron Man modunun yanı sıra oyunu ilerleme ve yağmalama gibi mekanikler ile RPG oyununa çeviren ya da türlü türlü araçları oyuna getiren modlar ile oyuncular daha uzun süre GTA 5’i bırakamayacak gibi.

JulioNIB’nin yaptığı modun nasıl olduğunu kendiniz görmek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan modun videosunu izleyebilirsiniz. Videonun YouTube sayfasına giderek modun nasıl yüklendiğini de öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir