Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

12 Şubat tarihi itibariyle vizyona giren filmleri sizler için derledik. Aralarında Deadpool, Dünyanın En Güzel Kokusu gibi filmler bulunuyor. Başrollerinde Ryan Reynolds, Morena Baccarin ve T.J. Miller’ın oynadığı, yönetmenliğini ise Tim Miller’in yaptığı Deadpool filmi haftanın en önemli yapımlarından. Bu hafta vizyona giren filmler arasından Deadpool uzun bir süredir bekleniyordu.

İşte Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Deadpool

Yönetmen: Tim Miller
Oyuncular: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T.J. Miller
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Süre: 108 dk.

Sadece içinde bulunduğumuz haftanın değil, belki de yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Deadpool, nihayet vizyona girdi. Klasik süper kahraman filmlerinin oldukça dışında olan filmin başrollerinde Ryan Reynolds, Morena Baccarin ve T.J. Miller bulunuyor.

Hesapta Aşk

Yönetmen: Gönenç Uyanık
Oyuncular: Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe
Tür: Komedi

facebook müşteri hizmetleri

Haftanın yerli yapımlarından olan Hesapta Aşk, genç oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın yaptığı filmin başrollerinde Meriç Aral, Derya Şensoy ve Fırat Altunmeşe yer alıyor.

Dünyanın En Güzel Kokusu

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular: Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu, Burak Altay
Tür: Romantik
Süre: 87 dk.

Haftanın romantik filmlerinden olan Dünyanın En Güzel Kokusu, güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Oyuncu kadrosunda Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu ve Burak Altay gibi önemli oyuncuları barındıran filmin yönetmenliğini, Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstleniyor.

Danimarkalı Kız

Yönetmen: Tom Hooper
Oyuncular: Eddie Redmayne, Alicia Vikander, Ben Whishaw
Tür: Dram, Biyografik
Süre: 119 dk.

Konusu gerçek hayattan alınan bir film olan Danimarkalı Kız, haftanın önemli yapımlarından. Oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü Eddie Redmayne’i bulunduran filmin yönetmenliğini Tom Hooper üstleniyor.

Mel-Un

Yönetmen: Mustafa Kara
Oyuncular: Zehra Özarslan Çelen, Ayşen Kurç, Fevzi Altunbulak
Tür: Korku

Yerli bir korku filmi olan Mel-Un, içine cin giren genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Başrollerinde Zehra Özarslan Çelen, Ayşen Kurç, Fevzi Altunbulak gibi oyuncular bulunduran filmin yönetmenliğini Mustafa Kara yapıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir