Bu Mağazanın Çalışanları ve Kasiyeri Yok !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gelişen teknoloji kendisini değişik ve ilginç yerlerde göstermeye devam ediyor. Bu haberde ise bir mağaza düşünü ve hiç çalışanı olmayan. İlginç değil mi? İsveç’de bulunan bu mağazaya gelenler akıllı telefonları sayesinde alışveriş yapıyorlar. Hızlı ödeme teknolojilerinin yanı sıra bu mağazada çalışan dahi yok. Mağazanın uygulamasını telefonunuza indirerek, akıllı telefonunuz üzerinden hem alışveriş yapabiliyor hemde ödemeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Mağazanın sahibi Robert Ullijason yaşadığı olay sonrası böyle bir sisteme sahip mağaza açmaya karar vermiş. Gecenin bir yarısı oğlu için yemek hazırlayan Illijason, son kavanozu yanlışlıkla yere düşürünce dışarı çıkıp mama almak zorunda kalmış. Ancak gece vakti açık süper market bulmakta zorlanan baba, bu durum sonrası insan çalışana ihtiyaç duymayacak ve böylece 7/24 hizmet verebilecek bir mağaza fikriyle böyle bir işe girişmiş.
ödeme

Her tarafında güvenlik kameralarının olduğu ve güvenliğin bu şekilde sağlandığı mağazada açılış tarihi olan Ocak ayından bu yana herhangi bir hırsızık olayı yaşanamamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir