Bu Skyrim Modu Oyunu Pixar Filmine Çeviriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önce bir sürü Skyrim modu ile karşılaştık. Oyunun çıkışından dört yıl geçmesine rağmen hala en çok satan oyunlar listesinde olmasının en büyük nedenlerinden biri de bu modlar zaten. Farklı oyunlardan ya da filmlerden konuk olan silah modları, gelişmiş grafik ve kaplama modları, hikaye modları gibi bir çok mod ile Skyrim her gün gelişmeye devam ediyor. Ancak bu mod alışılmışın biraz dışında…

Hepimiz genelde yeni grafik ve kaplama modlarının oyunun grafiklerini yükseltmesine alışığız, ancak tanıtacağımız mod bunun tam tersini yapıyor; oyunun grafiklerini elinden geldiğince düşürüyor. Evet, bazı mod yapımcıları düşük sistemli bilgisayarların oyunları açması için “patates doku” grafik modları yapıyor ancak hiçbiri bu kadar güzel görünmedi, garanti ediyoruz.

Mod yapımcısı UniqueUses tarafından geliştirilen bu grafik modu oyunun kaplamalarını oldukça düşürerek Skyrim’in dünyasını Pixar filmlerinden fırlamış gibi görünmesini sağlıyor. Diğer patates doku modların aksine oldukça güzel görünen “Toon Skyrim” isimli mod, sadece kaplamaları düşürüp üzerilerinde biraz oynaması ile beraber gözlerinize bayram ettiriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Ancak modun ironik tarafı, patates doku olmasına rağmen Skyrim’in modsuz halinden daha yüksek bir sistem istemesi. Bunun nedenini ise modun henüz geliştirilme aşamasında olmasına ve full versiyonuna ulaşması için daha önünde uzun bir zaman olmasına bağlayabiliriz.

Eğer dediklerimize inanmadıysanız aşağıda mod için yayınlanan birkaç görseli bulabilirsiniz. Eğer beğenirseniz yapmanız gereken tek şey beklemek olacak.

2918444-2010952122-Rhb68

2918449-7096144331-4Exl3

2918450-8343868795-KYJJJ

2918452-9032747700-JJZR9

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir