BurganTRADE ile Hızlı ve Kesintisiz Varant İşlemleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Türev ürünlerinden biri olan varantlar, menkul kıymet niteliğinde yatırım araçlarından biridir. Belli bir dayanak varlığı önceden belirlenmiş bir fiyat üzerinden alım ya da satım hakkı veren varantlar, yatırımcısına dayanak varlık için belirlenen vade ve fiyat üzerinden alım-satım işlemlerinin gerçekleştirilmesi hakkını sunar. Bu anlamda, yatırımcısına çift yönlü pozisyon alma imkânı tanıyan varantlar, kaldıraç etkisi ile yüksek getiri sunan yatırım araçlarındandır.

varantlarMüşterilerine en iyi hizmeti sunma vizyonuyla, pek çok farklı kanal aracılığıyla hizmet veren BurganTRADE, işlem platformları ile kullanıcıların istedikleri zaman hesap detaylarına ulaşabilmelerini ve piyasa gelişmelerini anlık takip edebilmelerine olanak sağlamaktadır. Teknolojik altyapısını kullanıcı dostu ara yüzü ile birleştiren BurganTRADE Web, sade tasarımı ve fonksiyonel işlem menüleriyle ile yatırımcıların varant işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanırken, aynı zamanda farklı düzey yatırımcılar için alternatif çözümler sunmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

10 yılı aşkın bir süredir uluslararası piyasada kendini kanıtlayan Recognia markasınca geliştirilen teknik analiz platformu Technical Insight, varant piyasasına dair detaylı analizler ile BurganTRADE kullanıcılarının kazançlı bir yatırım yapmasına yardımcı olmaktadır. Piyasa değişimlerine bağlı öngörüler ışığına tahmin ve fırsatlar e-posta kanalıyla BurganTRADE kullanıcılarına ulaştırılmaktadır. Fiyat değişimlerine göre hazırlanan ve objektif bir bakış açısıyla yorumlanan bu raporlar, varantlar-varant piyasasında en karlı stratejiyi belirlemek açısında yarar sağlamaktadır

Varant İşlemleri BurganTRADE Teknolojisiyle Her An Elinizin Altında

Yatırımcılara online işlem yapma olanağı tanıyan BurganTRADE işlem platformları ile varant işlemleri kolayca gerçekleştirilebilmektedir. BurganTRADE Web ve Burgan Kokpit bilgisayardan, Burgan Mobil ise mobil cihazlardan piyasaları takip etmek ve varant işlemlerini hızlı bir şekilde yapmayı sağlamaktadır.

Diğer yatırım araçlarına göre getirisi kadar risk değeri de yüksek olan varant piyasasında kazançlı çıkmak için varant piyasasının çok iyi analiz edilmesi ve doğru yorumlanması gerekir. Bu noktada, konusunda uzman ve deneyimli kişilerin bir araya geldiği Finansal Danışmanlık Birimince hazırlanan detaylı raporlar, BurganTRADE kullanıcılarına varant işlemleri ile ilgili en doğru ve karlı kararı vermek konusunda destek sunmaktadır.

Günlük piyasa analizleri, gün içi değişim ve beklenti analizleri ve varantların kısa, orta ve uzun vade fiyat beklentilerine dair analizlerin yer aldığı bu raporlar, yatırımcılara varant piyasasını daha etkin yöneterek, en doğru pozisyonu alma imkânı tanımaktadır. Piyasaya hazırlık niteliğindeki Perspective raporu ile günlük piyasa öngörüleri sunulurken, piyasaya dair genel değerlendirme ve makro ekonomik analizlerin sunulduğu raporlar da BurganTRADE kullanıcıları için hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra, varant işlemleri ile ilgili müşteri temsilcileri aracılığıyla varantların özellikleri hakkında bilgi almak ta mümkün olmaktadır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir