Burn It Down Oyun İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde iOS platformu için çıkartılmış olan Burn It Down oyunu, korku öğeleriyle dolu keyifli bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça basit bir arayüze ve oynanışa sahip olan oyunda hikayenin ilerleyişi için yapmanız gerekenler ise oyunun arayüzünden farklı olarak gitgide zorlaşıyor.

Birçok araç simülasyon oyunu ile bilinen Tapinator firması tarafından çıkarılan oyun, yapımcının diğer oyunlarından gerek konusu gerekse oynanış tarzı ile tamamen farklılık gösteriyor. Son dönemde artan sinir bozucu oyunlara ek olarak mobil korku oyunlarının da artışı firmanın gidişatını etkilemiş anlaşılan.

Burn It Down oyun hikayesi de arayüzü kadar basit duruyor ancak arkasında gizemi çözmek o kadar da kolay olmuyor. Bir yatak odasında başlayan oyun karakterimizin biricik aşkını bulamayışı ve arayışını kapsıyor. Birden uyandığında sevdiğini yanında bulamayan karakterimizin aşkını ararken, bunu kimin yaptığı veya nasıl kaybolduğu ile ilgili gizem perdesini de aralamaya çalışıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun açıklama kısmında da aynı yukarıda bahsettiğimiz gibi bir giriş cümlesi mevcut. Sadece Appstore üzerinden bunu okuyunca o kadar etkili olmayan bu cümle, oyuna girip ilk müziği duymamız ile bizi etkisi altına almayı başarıyor.

Sizlerin de bildiği gibi gerek mobil gerekse diğer platformlarda korku oyunlarını korku oyunu yapan en önemli faktör ses efektleri ve müziklerdir. Tapinator firması bu konuda da güzel bir çalışma çıkararak mobil oyuncuları dahi korku ve gizem havasına sokabilecek bir atmosfer yakalamayı müzikler ile başarmış.

Tamamen siyah ve beyaz bir arayüzü sahip Burn It Down oyunu bu anlamda da korku ve gizem faktörünü bir nebze olsun artırmayı başarıyor. Boş vakitlerinizi geçirmek ve mobil platformlarda da farklı tatları denemeyi seven arkadaşların oyunu edinip denemelerini tavsiye ederiz.

Burn It Down oyunun şu anda yalnızda iOS platformunda bulunduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim. Oyun Android platformuna gelir mi henüz kesin bir bilgimiz yok ancak Tapinator firmasının diğer oyunlarının Android için çıktığı düşünülürse bu oyun da kısa süre içerisinde gelecektir diye tahmin ediyoruz.

Oyunu denemek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Son dönemde özellikle artışa geçen oyunlarla ilgili ufak tüyolar da vermeye devam ediyoruz. Yoğun istek üzerine rootlu ve rootsuz olarak bölüm geçme sağlayan aa hilesi ile ilgili yazımızın da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir