Burnout Paradise Xbox One Yolcusu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Criterion Games’in sevilen oyunlarından biri olan Burnout Paradise, PS3 ve Xbox One’dan sonra PC için de çıkış yapmıştı. Fakat bu EA ve Criterion’a yetmemiş olacak ki, sevilen oyun Xbox One’ın geriye uyumluluk özelliği sayesinde Xbox One’a da gelecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz gün stüdyonun resmi Twitter hesabından atılan tweet’e göre Microsoft ve EA Burnout Paradise’ın Xbox One’a gelmesi için anlaşmaya varmış gibi görünüyor. Fakat bu yeni bir oyunla mı olur, yoksa oyun tek başına mı gelir orası henüz belli değil. Bahsettiğimiz tweet ise şu;

Microsoft’un geçtiğimiz ay gerçekleşen E3 konferansında gelen duyuruya göre Xbox One 100’den fazla Xbox 360 oyununu geriye uyumluluk kapsamında çalıştırmaya başlayacak. Bunlar arasında duyurulanlar Mass Effect, Rainbow Six Vegas ve Vegas 2, Viva Pinata ve Fallout 3. Fallout 3’ün Xbox 360 versiyonunun Fallout 4’ü Xbox One için ön sipariş yapan oyunculara ücretsiz olarak verileceğini belirtelim. Burnout Paradise da büyük ihtimalle bu oyunlar arasındaki yerini alacak.

Burnout serisinin son yayınlanan ana oyunu olan Burnout Paradise, 2008’de PS3 ve Xbox One için, 2009’da da Ultimate Box ismi altında PC için çıkış yapmıştı. Yarış oyunları konusunda oldukça tecrübeli olan stüdyo Burnout Paradise’tan da yüksek puanlarla ayrılmıştı.

Mass Effect’in yeni oyunun duyurulması, Viva Pinata’nı yapımcısı Rare’ın yeni oyun duyurması, Rainbow Six Siege’in gelmesi ve Fallout 4’ün duyurulması akla “yoksa yeni bir Burnout mu geliyor” sorusunu getiriyor. Bunun cevabını Gamescom’da göreceğiz gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir