Call of Duty’nin Ölüm Kamerası

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Özellikle FPS (first person shooter) oyunlarında kullanılan ve siz öldürüldükten sonra daima kimin sizi nasıl öldürdüğünü gösteren “Kill Cam” yani ölüm kamerası o kadar meşhurdur ki, bazen siz nasıl öldüğünüzü bile anlamadığınız durumlara hoş bir açıklık getirir. Hatta bazen bu ölüm şekilleri aşırı komik haller de alabilir.

Ölüm kamerasını hakkında aslında biraz daha düşünürsek, bu görüntüleri kim kaydediyor diye aklımıza gelebilir. O savaş alanlarında, ateş altında mermilerden kaçarken herkesin ölümünü tek tek kaydeden gizemli kameraman kim?

facebook müşteri hizmetleri

Call of Duty: Advanced Warfare’in yeni reklam filminde ise bu gizemli kameraman ile tanışıyoruz. Muhteşem derecede bir aksiyon ve eğlenceli yönü ile dikkat çeken reklam filmide “KillCameraman” olarak Randal Higgins’i görüyoruz. Aslında oyundaki en tehlikeli işi yapan ve açık ateşler, sniperlar, bombalar arasında herkesin ölümünü kaydeden Higgins’in bir yandan da ne kadar eğlendiğine de tanık oluyoruz. KillCameraman olarak ekipmanı ise değişik fotoğraf makineleri, aksiyon kamerası ve zırhı ile bir drone.

Call of Duty’nin bu muhteşem videosu ise gelecek olan eklenti paketini tanıtma amaçlı. İlerleyen günlerde kullanıcılara sunulacak olan ek pakette ise dört yeni harita ve bir de yeni silah oyuna eklenecek.

Bonus: KillCameraman videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir