Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu yazımızda sizlere Call of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri nasıl bir bilgisayar tarafından karşılanabilir, bundan bahsedeceğiz.

Call of Duty Advanced Warfare, hayatına ikinci dünya savaşı oyunu olarak başlamış Call of Duty serisinin beşinci ana kolu Advanced Warfare‘in ilk oyunudur. Oyun, Sledgehammer Games tarafından geliştirilip, 4 Kasım 2014’te Activision tarafından piyasaya sürülmüştür. Hikayesi, büyük şirketlerin kendi ordularının olduğu bir geleceği konu alır.

Hiç oynamamış olmama rağmen, Advanced Warfare’in hikayesi gerçekten hoşuma gitti, çünkü hiç de imkansız olmayan bir gidişatı konu alıyor. Ayrıca bu hikayede Hollywood aktörü Kevin Spacey‘nin çok büyük bir rölü olması ve bu rolü çok ustaca bizlere aktarması, oyunu çok daha ilginç kılıyor. Oynanışa gelirsek ben yorum yapamıyorum, dediğim gibi henüz oynamış değilim. Ancak Call of Duty serisinin oyuncularda genel olarak nasıl bir izlenim bıraktığını hepimiz biliyoruz, bu yüzden oynamadan bir şey diyemeyeceğim.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi bakalım, Call of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri size bilgisayarınızda sanal Kevin Spacey’i görme izin verecek mi?

Call of Duty Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Core i3-530 2.9GHz veya AMD Phenom II X4 810 işlemci

Nvidia GeForce GTS 450 veya AMD Raedon HD 5870 1024MB ekran kartı

6 GB RAM

Windows 7 64 bit

Direct X 11

55 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Core i5-2500 3.3GHz veya AMD FX-8120 işlemci

Nvidia GeForce GTX 760 Palit JetStream 4GB Edition veya AMD Raedon R9 270X Sapphire Dual-X 4GB OC Edition ekran kartı

8 GB RAM

Windows 7 64 bit

Direct X 11

55 GB boş alan

Call of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri böyle. Minimum gereksinimler bu günün standartlarıyla orta-iyi bir sistem gerektirse de, tavsiye edilen ayarlarda oynayabilmek için benim ‘fişek’ diye tabir ettiğim – ve emin olun daha fazla duymaya başlayacaksınız bu tabiri -, standartların üzerinde bir sisteme ihtiyacınız var.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir