Call of Duty Black Ops 3 Beta Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Activision’ın yıllık aksiyon dozu olan Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Black Ops 3, serinin ve FPS türünün hayranları tarafından merakla beklenen oyunlardan. Oyun için duyurulan kapalı beta’nın ne zaman başlayacağı tartışılırken oyunun geliştiricisi Treyarch son noktayı koydu.

İlk olarak PS4’te başlayacak, daha sonra ise PC ve Xbox One’a da gelecek olan kapalı beta 19 Ağustos tarihinde PS4 üzerinden başlayacak. Diğer Call of Duty oyunlarında olduğu gibi Black Ops 3’ün beta’sı da sadece online multiplayer modu için başlayacak.

facebook müşteri hizmetleri

Kapalı beta’ya kaydolmanız için oyunu herhangi bir platform üzerinden ön sipariş yapmanız gerekmekte. Onun dışında şimdilik oyunun kapalı beta’sına giriş için herhangi bir kayıt ya da ücret belirtilmedi.

Ayrıca Black Ops serisinin sevilen Zombi modu için de yeni bilgiler gelmeye hazırlanıyor. Oyunun geliştiricisi Treyarch, mod ile ilgili ayrıntılı bilgileri Comic Con konferansında paylaşacağını duyurdu.

Bu senenin ilk çeyreğinde duyurulan Call of Duty Black Ops 3, serinin son yıllarda iyice benimsediği fütüristik temanın sınırlarını zorlayacak gibi görünüyor. Biyonik uzuvlar ve organlar ile Deus Ex serisini hatırlatan yapım diğer Black Ops oyunlarında olduğu gibi yine hikayesi ile seride fark yaratmaya hazırlanıyor. Öyle ki oyunun öncesini anlatan bir çizgi romanın Dark Horse etiketi ile çıkacağı duyurulmuştu.

Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağıtılacak olan Call of Duty Black Ops 3 PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için 6 Kasım’da çıkış yapacak. Oyunun PS3 ve Xbox 360 sürümleri Beenox tarafından geliştiriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir