Call of Duty Black Ops 3 Beta Tarihleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty Black Ops 3 beta tarihleri nihayet tüm platformlar için belli oldu.

Hatırlarsanız Call of Duty Black Ops 3 Beta Tarihi Açıklandı haberimizde oyunun kapalı beta’sının ilk çıkış tarihini belirtmiştik. Önce PS4’te başlayacak olan kapalı beta’nın PC ve Xbox One sürümlerinin de çıkış tarihi nihayet serinin dağıtımcısı Activision tarafından duyuruldu.

facebook müşteri hizmetleri

Ünlü dağıtımcının açıklamasına göre PS4 için 10 Ağustos’ta başlayıp 23 Ağustos’ta bitecek olan kapalı beta, Xbox One ve PC için ise 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos’ta son bulacak. Yani anlayacağınız aynı anda beta’ya başlayacak olan Xbox One ve PC oyuncuları PS4 oyuncularını sadece iki gün beklemek zorunda kalacaklar.

Tıpkı PS4 beta’sında olduğu gibi Xbox One ve PC sürümlerinin beta’sı da yalnızca oyunu ön sipariş yoluyla satın alan oyuncular için açık olacak. Her üç platformda da yer alacak oyun modları ve haritalar, Activision’ın blog yazısına göre yakın gelecekte ortaya çıkacak.

Tıpkı ilk iki Black Ops gibi Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty Black Ops 3’ün merakla beklenen zombi modu da detaylandırıldı. Serinin köklerine dönen zombi modunda başrollerde yine ünlü isimler göreceğiz. Heather Graham (The Hangover), Neal McDonough (Captain America: The First Avenger), Ron Perlman (Sons of Anarchy), Robert Picardo (Star Trek: Voyager) ve Jeff Goldblum (Independence Day) gibi ünlüleri görebileceğimiz modun yine oyuncuları kendisine kilitleyeceğinden şüphemiz yok.

Call of Duty Black Ops 3; PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için 6 Kasım’da çıkış yapacak. Oyunun PC ve yeni nesil sürümlerini Treyach geliştirirken, PS3 ve Xbox 360 versiyonları ise Beenox’a emanet.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir