Call of Duty Black Ops 3 Çıkış Tarihi Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gamerları sevindiricek bir haber geldi. Oyun bilgisayarlarından oldukça gelişmiş ve FPS oyunlarında en kaliteli grafiklere sahip oyun yapan yapım Call of Duty serisinin bir yenisi daha geliyor. Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi GameSpot tarafından ortaya çıkartıldı.

Geçtiğimiz günlerde kısa fragmanları yayınlanan, ardından bir video ile de senaryo hakkında bilgiler paylaşan Black ops 3 bir ay sonra oyun içi oynayış videolar ve resimleri ile bir konferansla açıklanacakdı. Fakat bugün ünlü bir oyun portalı sitesi GameSpot tarafından hazırlanan postere bakacak olursak Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi 6 kasım olarak gözüküyor.

Ayrıca ilginç olan kısımda Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi kasım ayı ve diğer serilerin kasım ayında çıkması ve 6 kasım’a denk gelmesi bu posterin doğruluk payınıda arttırıyor. Oyun yeni nesil bir oyun olacağı için PS4, Xbox one ve PC sürümleri gelecek.

facebook müşteri hizmetleri

Gamespot haricinde internet üzerinde oyun içi görüntülere sahip olarak adlandırılan bazı resimlerde mevcut. Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi kısmında oyunun beta sürümü olacağıda söyleniyor, yani ön sipariş ile beta sürümü oynanabilecek ve geliştiricilere oyun hakkında yardımcı olunacak. Sızdırılan resimlerde gözümüze Zombie modu, 4 kişilik co op modu ve multiplayer modu ile sinematik arena tarzı oynanış dikkatleri çekti.

call

 

Sinematik arena tarzı oynanış sayesinde oyuncular efsane oynanış görüntüleri eşliğinde Call of Duty Black Ops 3 deneyimini yaşayabilecekler. Ayrıca sızıntılarda gözümüze çarpan bir diğer özellikte yeni hareketlenme detayları oldu. Yeni hareket etme sistemi ile kayma, zıplama, koşma gibi fiziklerde değişikliklerle oyun daha da ilgi çekici hale geliyor. Son olarak Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi 6 kasım 2015 olarak gözüküyor bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir