Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Beta Yayınlanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Call of Duty: Black Ops 3 multi player modu ile PS4 için Beta versiyonu ile çok yakında gelebilir.

Dünyanın bir araba dolusu satan oyunlarından biri olan Call of Duty serisinin, Black Ops adlı üçüncü oyunu ile 6 Kasım’da hayranları için oyun raflarındaki yerini alması bekleniyor. İçinde bulunduğumuz bu senenin en merakla beklenen oyunlarından biri olan COD serisinin bu yeni oyunu, Multiplayer versiyonuyla çok az bir müddet sonrasında kullanıcılara sunulacak.

facebook müşteri hizmetleri

Tabi bu yorum beta şeklinde olacak ve şu an yalnızca PlayStation 4 oyun konsoluna geleceğe benziyor. Oyunun geliştiricisi Treyarch Studios, resmi Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama ile, COD: Black Ops 3’ün multiplayer testinin 19 Ağustos tarihinde başlayacağını ve yalnızca PlayStation 4 sahiplerinin bu teste katılıp faydalanabileceğini duyurmuş durumda.

Sonraki süreçte, beta versiyon olayı Xbox One ve PC platformu için de sunulacaktır fakat şu an için olay sadece PS4 oyun konsolundan ibaret. Bunun sebebi de en büyük olasılıkla Activision – Sony içerisinde birbirleriyle olan büyük samimiyet.

Ön sipariş ile oyuna sahip olabilecek olan PS 4 kullanıcıları, Call of Duty’nin resmi sitesine kayıt yaptırarak da beta sürüme hemen kavuşabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir