Call of Duty Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer FPS oyunlarını severek oynuyorsanız yakından tanıyacağınız Call of Duty serisinin yeni üyesi Call Of Duty: Black Ops 3 resmi olarak duyuruldu.

İlk olarak çıkış tarihi internete sızan Call Of Duty Black Ops 3‘ün geçtiğimiz günlerde Call of Duty Black Ops 3’ün çıkış tarihi hakkında 6 kasım olarak sızıntı yapılması hakkında haber yapmıştık. Ardından kısa bir süre sonra oyun tanıtıldı ve Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri belli oldu.

2060 yılında geçecek bir hikayeye sahip olan Call Of Duty: Black Ops 3’te tıpkı Call Of Duty: Advanced Warfare‘da olduğu gibi teknolojinin dünya düzenini belirlediği bir döneme gideceğiz. Savaş robotları, insan iskeletine entegre olan savaş sistemleri gibi öğelere yer verecek olan Call Of Duty: Black Ops 3’ün senaryo modunu oyuncular 4 arkadaş ortak bir şekilde oynayabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun maximum sistem gereksinimleri henüz belli değil. Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri ise işletim sistemi olarak Win7, Win8 ve Win 8.1 64 bit sürümlerinde işletim sistemleri olan kullanıcılar oynayabilecek. İşlemci kısmında İntel’in i3 2.9 Ghz versiyonu olanlar oynayabilecekler.

Diğer yandan bellek olarak aşırı istiyor ve bu rakam 6 GB. Ekran kartı modeli olarak en az GTX 470 olarak belirlenmiş.
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri haberinin ardından Call of Duty Black Ops 3 PS4 çözünürlüğü belli oldu. Playstation 4’de 1080P‘de olacağı belirlendi ve 60FPS değerinde olacağı açıklandı. PC sürümü ise 4K ve 60 FPS olacağıda bilgiler arasından. Son olarak Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri açısından oynayabilmek için yüksek donanım parçalara sahip bir bilgisayasara ihtiyacınız olacak.

Call of Duty Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri

  • 64 Bit Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemi
  • 2.93 GHZ Intel Core i3 530 veya 2.60 GHZ AMD Phenom II X4 810 işlemci
  • 6 GB RAM
  • 1 GB Nvidia GeForce GTX 470 veya 1 GB ATI Radeon HD 6970 ekran kartı
  • DirectX 11
  • İnternet bağlantısı
  • DirectX uyumlu ses kartı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir