Call of Duty: Black Ops III’ün Playstation 4 Betası

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony ve Activision’un dün yaptığı açıklamalara göre Call of Duty: Black Ops III’ün multiplayer beta testleri şimdiye kadar Playstation 4’teki en büyük beta süreci oldu. Açıklamada 19-23 Ağustos tarihleri arasında milyonlarca oyuncunun beta sürecine katıldığı belirtildi.

Her yıl yenisi çıkan Call of Duty oyunlarıyla Activision şimdiye kadar 10 milyar dolardan fazla gelir elde etti.

Serinin sadece son iki oyunu 100 milyona yakın oyuncuya ulaştı

Call of Duty: Black Ops III aslında Activision’un 3 takımlı oyun yapma stratejisinin yeni bir parçası. Eskiden Treyarch ve Infinity Ward 2 yılda bir oyun çıkarma kararı almıştı. Günümüzde Activision ise 3. ekip olarak SledgeHammer Games’i kurdu ve böylece her takım yeni bir oyun çıkartmak için 3 yıl süreye sahip oluyor. Her sene yeni oyun çıkartmanın sırrını buna bağlıyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

Treyarch 3 yıldır üzerinde çalıştığı bu oyunu tam zamanında yetiştirdi ve yaz döneminde Playstation 4 platformunda rekor kırdı.

Öte yandan Black Ops III’ün multiplayer betası XBox One ve PC’ler için indirilebilir durumda.

Call of Duty: Black Ops II'ün 4K çözünürlüklü posteri için resime tıklayabilirsiniz.
Call of Duty: Black Ops II’ün 4K çözünürlüklü posteri için resime tıklayabilirsiniz.

Black Ops III, 6 Kasım tarihinde tüm dünyadaki multiplayer platformlara gelecek ancak indirilebilir içerikler (DLC) ilk önce Playstation 4 için gelecek.

Sony Entertainment Amerika’nın Yayıncı ve Geliştirici Dairesi Başkan Yardımcısı, Adam Boyes yaptığı açıklamada “Dünya çapında milyonlarca Playstation oyuncusu beta sürecine katıldı ve en çok satan oyun konsoluyla, en çok satan oyunun birleşiminin gücünü gösterdi.” dedi.

Call of Duty’ye Battlefield’den karşılık gelecek mi ? Merakla bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir