Canon EOS 1D X Mark II Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Profesyonel fotoğrafçılara yönelik Canon EOS 1D X Mark II resmi olarak tanıtıldı. Cihaz hem fotoğraf hem de video konusunda bir hayli kabiliyetli. Aylardır sızdırılan bilgiler ve görsellerin ardından Canon’un profesyonellere hitap eden yeni DSLR kamerası Canon EOS 1D X Mark II resmi olarak duyuruldu.
Şirketin CEO’su Yuichi Ishizuka, duyuru ile beraber “Canon’un yeni EOS 1D X Mark II DSLR kamerası ile yaptığı inovasyon profesyonel kameralara yeni bir standart getiriyor.” cümlelerine yer verdi.

facebook müşteri hizmetleri

Canon EOS 1D X Mark II özellikleri
Cihazın özelliklerine baktığımızda ilk olarak yeni geliştirilmiş 20.2MP 35mm CMOS sensör görüyoruz. 14 FPS çekim yapabilen kamerada ayrıca çift DIGIC 6+ resim işleme teknolojisi yer alıyor.
Bol bol video çeken kullanıcılara da hitap eden EOS 1D X Mark II, 60 FPS’te 4K çekim yapabiliyor. Bununla beraber cihazda daha iyi odaklama ve doğruluk sağlayan geliştirilmiş AL Servo III+ teknolojisi de bulunuyor.
Fiyatı tabii ki ucuz değil

Canon EOS 1D X Mark’ın sadece body fiyatı 5,999 dolar olarak belirlenmiş durumda. Eğer içerisinde 64 GB CFast hafıza kartı ve kart okuyucusu bulunan Premium Kit almak isterseniz fiyat 6,299 dolara çıkıyor. Ayrıca ürünün ilk olarak Nisan ayında ABD’de satışa çıkacağını belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir