Carl Zeiss VR One Satışa Sunuluyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Alman teknoloji devi Carl Zeiss, çok yankı uyandıran geçen ay tanıttığı sanal gerçeklik gözlüğü olan VR One cihazını bugünlerde piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Teknolojik ürünler açısından 2014 yılı oldukça zengin bir yıl oluyor. Mobil akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler ve daha fazlası ardı ardına tanıtıldı. Adeta uzay çağı havasını veren giyilebilir sanal gerçeklik gözlüklerinin ilki Samsung tarafından tanıtılıp üretilen Gear VR gözlüğüydü. Samsung Gear VR kendine hayran bıraktı ancak bu cihazın sadece Samsung Galaxy Note 4 ile uyumlu oluşu bazı tepkilere yol açtı. Bu olay Samsung’un bir şirket politikası mı yoksa başka bir şey mi olduğu bilinmiyor ancak sanal gerçeklik gözlüğü piyasasının açığından yararlanmak isteyen Carl Zeiss, VR One adlı kendi teknolojik gözlüğünü satışa çıkarıyor.

facebook müşteri hizmetleri

 

carl1

 

Hepimiz Carl Zeiss markasını Sony için ürettiği lenslerden tanıyoruz. Şirket, VR One adlı sanal gerçeklik gözlüğünü bu ay içerisinde satışa çıkaracaklarını açıkladı ve fiyatının $99 olacağını ifade etti. Samsung’un Gear VR cihazının yarı fiyatına satılacak olan Carl Zeiss VR One aynı zamanda Apple iPhone 6 ve Samsung S5 akıllı telefonları ile uyumlu olacak.

VR One gözlüğüne şüphesiz ki çok rağbet olması bekleniyor, zira bu cihaz Samsung Gear VR cihazına göre daha ucuz ve daha çok akıllı telefon ile uyumlu.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir