Casper Via V10 Özellikleri ve Fiyatı Nedir?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Telefon piyasasın da yeni yeni adını duyuran Casper, Via serisi ile bu piyasa da ne kadar iddialı olduğunu herkese gösterdi. Her ne kadar akıllı telefon piyasasın da yeni bir marka desek de, Casper akıllı telefon piyasasın da adından sıkça söz ettiren bir marka olmayı başarmıştır. Casper’ın son via seri telefonu olan Casper Via V10 özelliklerini sizler için bu yazımızda inceliyoruz…

Casper Via V10 Özellikleri

 Casper Via V10‘un en göze batan özelliği ince bir telefon olmasıdır. 5.1mm’lik bir çapa sahip olan Via V10, ince telefon sevenlerin dikkatini epeyce çekeceğe benziyor. İnceliği kadar hafifliği ile de dikkat çeken bu modelin, ağırlığı ise: 98.8 gram. İnce ve hafif bir telefon ne kadar sağlam olabilir ki? diyenlerin de büyük yanılgı içinde olduklarını belirtmek isterim. Nitekim bu Via V10‘da çelik malzemeler kullanılmıştır. Bu çelik malzemelerin uçak yapımlarında kullanıldığını da not olarak düşelim ki, bu telefonun ne kadar dayanıklı olduğunu üstüne basa basa gösterelim.

casper via v10 fiyatı

facebook müşteri hizmetleri

Casper Via V10 Ekran Özellikleri

Son çıkan akıllı telefonların olmazsa olmazları arasın da yer alan AMOLED ekran, Casper‘ın bu modelinde de kullanılmış. 4.8 inç büyüklüğünde ki bu ekranın camın da ise, Corning Gorilla Glass 3 tercih edilmiştir.

Ünlü işlemci markası Qualcomm’un Snapdragon 410 işlemcisini kullanan Casper, performans düzeyini yüksek tutmak istediğini bu dört çekirdekli işlemciyi kullanarak göstermiştir. Türkiye’nin merakla beklediği 4g teknolojisini de destekleyen bu model, sırf bu özelliği sayesin de bile, rakam satışların da yükselişe geçecektir.

casper via v10 özellikleri

Casper Via V10 Eksi Yönleri

Casper Via V10 hakkın da hep güzel şeyler söyledik. Şimdi gelelim bu modelin eksi yönlerine. Via V10’un dahili hafızası 16gb. Peki bu MicroSD kart ile yükseltilebilir mi? Cevap: Malesef hayır.. Ayrıca Casper’ın en son çıkan yeni amiral telefonu olmasına rağmen, 8 megapiksel kamera çözünürlüğüne sahip olması da düşündürücü. Ön kamera çözünürlüğünü de belirtelim: 5 Megapiksel.

Casper Via V10 Fiyatı

Casper Via V10 Fiyatı ==> 999TL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir