Casper VIA V6X incelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Casper’ın via serisi yeni orta segment cihazı Casper VIA V6X ile devam ediyor. Sizler için Casper VIA V6X incelemesi yaptık. Orta segment kategorisine bir yenisini ekleyen Casper VIA V6 ve ekran olarak büyük olacak diğer sürümü Casper VIA V6X fiyat ve teknik özellikleri ile dikkat çekmeti başardı. Bu konumuzda 5.5 inç‘lik Casper VIA V6X incelemesi yapacağız. Casper VIA V6X modeli, VIA V6 ile farklı değil, fakat farklı noktaları ise donanımsal özellikleri ve tasarımsal detayları. Casper VIA V6X incelemesi ile bahsedeceklerimize başlarsak, 720p çözünürlüklü, 5.5 inç büyüklüğünde IPS ekran kullanacak. Diğer yandan ekranda Gorilla Glass 3 koruması bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Slayin İncelemesi

Casper VIA V6X İncelemesi konumuza devam ediyoruz. 5 inç‘lik VIA V6 modelinden farklı olarak Casper VIA V6X, 2850 mAh‘lik bir batarya kullanıyor ve uzun kullanıma uygun olduğunu belirtelim. Casper VIA V6X incelememizde detaylara inersek 1.2 GHz hızında 4 çekirdekli ve 64-bit mimarili Snapdragon 410 işlemcisi kullanılıyor. Grafik işlemci birimi ise Adreno 306 kullanılan VIA V6X, 2016 tarihinde ülkemizde yaygınlaşacak, 4G teknolojisinide destekliyor. Diğer yandan 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama kullanılan bu üründe, microSD kart girişide bu cihaz ile geliyor. Casper VIA V6X modelin tasarımsal konusunda ise Casper, 8.3mm incelikte ve 154 gram ağırlıkta bir cihaz çıkartmış. Fiyatı ise 999 TL olarak belirlenmiş fakat Avea ile tarifeye ek olarak 17 TL‘den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Dolmuş Driver Oyunu İncelemesi

Casper VIA V6X inceleme konumuzun artı eksi yönlerinden bahsedersek, donanımsal özellikleri 64-bit’i desteklerken, Android 5.0 işletim sistemi yerine 4.4 KitKat ile gelmesi bu yönden bir eksi diyebiliriz.
İncelememizin artı yönlerinden bahsedersek arttırılabilir hafıza, başarılı kamera, 720p ve oldukça iyi bir ekran, uzun kullanım için büyük bir batarya diyebiliriz.

Casper VIA V6X incelemesi konumuzu burda noktalıyoruz ve son olarak bu cihazın bu özelliklere göre 999 TL gibi bir fiyatla verilmesi oldukça uygun olduğunu belirtmemizde fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir