CastleStorm Oyunu İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kula savunma ve mancınık ile savaşma oyunlarını çoğumuz severiz diye tahmin ediyorum. Sizlere Zen Studios yapımına ait CastleStorm Oyunu incelemesi yapacağız. Oyunda bir adet sizi bir adet de düşmanınızın kulesi vardır. Kulenizi geliştirerek zararı engelleyebilir ve asker basıp düşmanınıza yolladığınız zaman yıkmanıza olanak sağlayacaktır. Tabi oyunda hem düşman askerleri ile savaşırken hem de düşman kulesini yıkmaya çalışıyorsunuz. Fakat kendi kulenizide çeşitli askerler ve korumalar koyarak savunmayı unutmuyorsunuz.

CastleStorm Oyunu hem mancınık hemde asker sistemi ile oynanıyor, rakip kuleye hem asker ile hem de mancınık ile zarar verebiliyorsunuz. CastleStorm Oyunu hikaye bakımından da bir işleyişi vardır. Oyun Şovalyeler ve Vikingler arasındaki savaşı konu alıyor. Hikayeyi kısaca anlatırsak, Şövalye ve Vikingler‘e verilmiş olan birer adet değerli taş bulunuyor fakat Vikingler rahat durmayıp Şövalyeler’de bulunan değerli taşı da çalıp kendi toprakları içerisine getiriyor. Oyunun hikayesi gereği Şövalyeler tarafında bulunan bizler de onlarla savaşıp değerli taşımızı geri almaya çalışıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Tabi bu noktada karşı taraf ile amansız bir mücadele içine giriyoruz. CastleStorm ana görev harici yan görevlerde mevcut. Oyun sonlarında kazandığımız altınlar ile mancınık ve silahlarımızı güçlendirerek hem kulemizi daha iyi savunuyoruz hem de düşman kulesine hasarımız daha fazla oluyor. Oyunda düşman askerlerine açtığınız ateş sonucunda silahın denk geldiği yere göre ölmesi oldukça güzel olmuş. Askerleriniz savaşırken sizde kuleye açacağınız savaş sırasında kendi askerlerinize zarar vermemeye dikkat etmeniz gerekiyor.

CastleStorm Oyunu genel anlamda oldukça eğlenceli ve keyifli bir oyun. Diğer yandan oyun sırasında büyü kullanabiliriyorsunuz. Bu büyüler ile hareket halindeki askerlerinize çeşitli özellikler verebiliyor ve karşı tarafa yapacakları hasarı arttırabiliyorsunuz. Büyü kullanım konusunda arka arkaya kullanmamanız için belli bir bekleme süresi mevcut. Oyun grafik açısından çizgi film tarzında oldukça eğlenceli ve iyi diyebiliriz. CastleStorm oyununda seviye atladığınız zaman altın ihtiyacınızda artıyor ve bu ihtiyacı görevlerinizi başarı ile bitirerek biriktirebiliyorsunuz. Oyunda multiplayer özelliği bulunduğundan dolayı arkadaşlarınız ile güzel bir savaş’a girebiliyosunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir