Çelikten Sağlam Telefon Turing Phone Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Turing Robotic Industries firmasının ‘liquidmorphium‘ alaşımı ile yeni ürettiği aşırı güvenli ayrıca titanyum ve çelikten kat kat sağlam olan telefonunun yani Turing Phone özellikleri kısmına değineceğiz.

Çoğu kişi kişisel bilgilerini dahi artık akıllı telefonlarında taşıyor doğal olarak güvenlik sıkıntılarıda olmuyor değil. Cihazınızın yanlış ellere geçtikten sonra bilgilerinizin çalınması hiçde güzel bir durum değil. Bu kısımda Turing Robotic Industries firması kimlik doğrulama teknolojili üst düzey doğrulama yetenekli cihazını yani Turing phone’ı çıkarttı. Bu cihaz tamamen “siber tehditler ve saldırılara karşı yalıtılmış” bir korumalı ağa sahip. Telefonunuz çalınsa dahi Turing Phone özellikleri arasında bulunan Turing imitasyon Anahtarı ile güvenlik çipi ve kimlik doğrulama sistemi ile sosyal medya hesaplarınızı ve sosyal güvenlik anahtarlarınızı cihaz içinde tutabileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca Turing phone zirkonyum, bakır, alüminyum, nikel ve gümüşten oluşan bir alaşım ve Liquidmetal adında bir kalıp tasarımdan oluşuyor. Liquidmetal, titanyuma göre iki katı dayanıklılık sunarken oldukçada güzel bir tasarım görüntüsünü ortaya koyuyor. Yaz aylarında çıkması beklenen bu sağlam cihazın birazda donanımsal özelliklerine bakalım. Turing phone özellikleri bakımından yüksek performanslı bir cihaz olacak gibi duruyor.

Telefonda 2.5Ghz dört çekirdekli bir Snapdragonn 801 işlemci ve 5.5 inç’lik 1920×1080 HD ekran ile gelecek. Turing phone özellikleri tasarımı kadar iyi olacak mı ? Performans testlerinde göreceğiz. Devam edersek 13 MP arka ve 8 MP ön kamerası olacak bu cihaz 5.0 lollipop işletim sistemi ile gelecek. 3000 mAh pil’e sahip bu cihaz uzun süre telefon kullanıcıları için batarya konusunda ideal bir cihaz.

Turing phone özellikleri bu şekilde fiyat konusunda üç çeşit depolama alanı olduğu için değişkenlik gösteriyor. 64 GB modeli 750 dolar, 128 GB versiyon 870 dolar ve 16 GB depolamalı versiyonun ise fiyatı belli değildir. Genel anlamda Turing phone tasarımsal görünüşte ve tasarımda kullanılan maddelere bakaca olursak fiziksel olarak güçlü bir akıllı telefon diyebiliriz.Turing phone özellikleri ise orta ve üst düzel telefon segment kısmına giriyor diyebiliriz.

Turing Phone Tüm Özellikleri

  • 2.5GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemci
  • 5.5-inç 1920x1080p HD ekran
  • 13 MP arka, 8 MP ön kamera
  • Android 5.0 Lollipop işletim sistemi
  • 3,000 mAh batarya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir