Cep Telefonu ile Yer Tespiti Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknolojinin hayatımızın her anında sunduğu kolaylıkları hiçbir şekilde inkar edemeyiz. Bunlardan bir tanesi de Cep Telefonu ile yer tespiti nasıl yapılır? Bu muhteşem uygulama doğru kullanıldığında ülkemizde gerçekleşen kayıpların daha kolay ulaşılmasını sağlarken bazı durumlarda usulsüz işlere karışanların elinizle koymuş gibi bulunmasına olanak sağlayan özel bir sistemdir. Teknolojinin her saniye kendini yenilemesiyle birlikte hayatımıza giriş yapan bu özel yeni sistemler tabiî ki de kimi zaman bazı olumsuzluklara da neden olmaktadır. Örneğin hayatımıza giriş yapan bu yeni sistem sayesinde kişilerde kolaylıkla istedikleri kişilerin yerlerini kolayca tespit edebilmeleri kolaylaşıyor. Hayatımıza giriş yapan bu uygulama pc lerde veya telefon uygulamalarında kolayca kullanılabilmektedir. Cep telefonu numarasından yer tespiti yapabilmeniz için ilk etapta servis sağlayıcısından izin almak şartını yerine getirmeniz gerekmektedir.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer bir yer tespiti yapma yolu ise Telefonla yer tespiti nasıl yapılır? Android telefondan yer tespiti nasıl yapılır? Bu yöntem ile uygulamayı gerçekleştirebilmeniz için Google uygulaması olan latitude özelliği ile Telefonla yer tespitini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için gereken şart ise yerini tespit etmek istediğiniz kişilerin öncelikle bu uygulamaya üye olmaları gerekmektedir. Ardından sizlerde aynı şekilde sisteme üye olduktan sonra tespitini gerçekleştirmek istediğiniz kişiyle arkadaş olmanız gerekmektedir.

Günümüzde teknoloji kuşkusuz hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Her gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmeleri takip etmek o kadar kolay olmuyor. En doğru en güncel Teknoloji Haberleri neler? Güvenilir ve doğru kaynaklardan almış olduğu haberleri takipçilerine ulaştıran ve Teknoloji hakkında en yeni bilgileri tarafsızca öğrenmek

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir