Cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Çözüm

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçasına dönüşen akıllı telefonları gün boyu elimizden düşürmez hale geldik. Gerek maillerimizi kontrol etmek gerek sosyal medya, gerekse oyun, müzik gibi eğlence amaçlı olmak üzere onları sürekli kullanıyoruz. Her kadar son teknoloji ürünü olsalar da onların da bozulma ihtimali var. Bu durumda kullandığınız markanın servisine alternatif olarak yenilikçi, pratik ve avantajlı bir çözüm arıyorsanız, Cepfix ile tanışın.Cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Çözüm

Yerinizden kalkmadan hızlı ve kolay bir şekilde cep telefonunuz için tamir hizmeti sunan Cepfix, birçok özelliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. Bunlardan ilki ve en önemlisi telefonunuzu bulunduğunuz yerden gelip alması. Bu sayede yerinizden kalkmadan, rahatça ve zamandan tasarruf ederek tamir işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. İkincisi ise tamir süresince telefonsuz kalmamanız için yedek telefon vermesi. Yedek telefon olarak verdiği Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone 4 modelini cihazınız tamir edilene kadar kullanma şansına sahipsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

 

Cepfix, uzman ekipleri tarafından yapılan arıza tespitinin ardından, onayınızla birlikte tamir işlemine başlıyor ve en kısa sürede yepyeni haliyle evinize teslim ediyor. Cihazınızın durumu hakkında bilgi almak için size verilen hizmet numaranızı siteye girmeniz yeterli. Ayrıca tüm sorularınız için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Cihazınızı teslim alırken kapıda ödeme ayrıcılığı da bir diğer artısı. Tercihinize göre kapıda ister kredi kartı ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Cepfix, telefonunuzda meydana gelebilecek birçok arızaya çözüm buluyor. Bunlar arasında bluetooth, video, ses problemi, pilin şarj olmaması, cihazın açılmaması, hafıza kartı, ses tuşu, Touch ID, yön sensörü, sim kart ve titreşim sorunu, yan buton bozukluğu, ekran ve kablosuz ağ sorunu, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı sayılabilir. Ayrıca Cepfix, tamir sırasında değiştirdiği herhangi bir parça için 6 ay garanti veriyor. Eğer cep telefonu ekranınızda bir problem varsa, ekran tamiri konusunda fiyat alıp cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonunuz bozulduğunda Cepfix’de işlemlerinizi kolay ve hızlıca yapabilmek için web sitesine üye olmanızda fayda var. Siteye üye olduğunuzda adres bilgileriniz sisteme kaydedildiği için bir sonraki siparişinizde işlemlerinizi daha hızlı yapabiliyorsunuz. Ayrıca yapacağınız tüm siparişler seçmiş olduğunuz hesaba işleneceğinden geçmişe yönelik siparişlerinizde inceleme fırsatınız da oluyor.

Cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Çözüm

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir