Chrome’daki Tüm Sekmeleri Otomatik Olarak Kapatma

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilgisayarınızın başındasınız ve kimsenin görmesini istemediğiniz bir işle uğraşıyorsunuz ( mesela ödev yapmak bahanesiyle sosyal medya ‘da geziniyorsunuz ) ve siz tam yaptığınız işe odaklanmışken birden biri çat kapı içeri girdi!

Endişelenmeyin artık Chrome tarayıcıya ekleyebileceğiniz Panik Butonu eklentisi sizin hayatınızı kurtarabilecek. Google Chrome ‘a ekleyebileceğiniz bu eklenti ile tek tıkla veya klavyeden sizin belirlediğiniz tek tuşla ekranda açık olan bütün sekmeleri anında kapatabilecek özelliğe sahip.

Chrome Web Mağazası üzerinden rahatlıkla ücretsiz bir şekilde ulaşıp tarayıcınıza ekleyebileceğiniz Panic Button eklentisi, bir numara tek tık yaparak tüm sekmeleri hemen anında gizleyip sonrasında isterseniz tehlike geçtikten sonra gene geri yüklenmesini sağlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Rahatlıkla tarayıcınıza kurabileceğiniz bu eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonrasında adres çubuğunun hemen yanında üzerinde ünlem ” ! ” işareti olan kırmızı yuvarlak bir buton gelecek. Butona bastığınız anda az öncede belirttiğimiz gibi tüm açık sekmeler hemen gizleme konumuna geçecek.

Panik Butonu aktif bir durumda iken yeşil yuvarlak bir butona dönüşüyor ve isterseniz eklenti  ayarlarına girip sizin istediğiniz tuş kombinasyonunu klavyeniz de kısayol oluşturarak kullanabiliyorsunuz.

Eklenti kurulduktan sonra kısayol olarak F4 tuşu seçili olacak şekilde kuruluyor ve isteğiniz göre farklı bir tuşla değiştirebiliyorsunuz. Sekmeler gizleme konumuna alındıktan sonra eğer biri gelirde gizli sekmelerinizi açmak isterse sizin belirlediğiniz şifrenizi girmek zorunda.

Chrome Panic Button eklentisini indirmek için Buraya tıklayın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir