Çift Ekranlı İkinci Telefon UMi Zero 2 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İlk çift ekranlı akıllı telefon olarak akıllara kazınan ve oldukça dikkat çeken model YotaPhone 2’ye Çin merkezli bir firmadan rakip bir telefon geliyor. Rus telefon üreticisi, ilk çift ekranlı cihaz üretince teknoloji takipçileri bir hayli şaşırdı. Daha sonra UMi Zero 2 adlı ikinci bir çift ekranlı akıllı telefonu ise çinli bir firmadan geldi. Yotaphone 2’yi hatırlarsak, arka tarafında ayrıca Eink bir ekran bulunuyordu.

facebook müşteri hizmetleri

Çift ekran telefon arayanlar için Yotaphone 2 modeli piyasadaki tek üründü. Fakat UMi Zero 2 adlı bir model artık çift ekranlı telefon arayan kişiler için ikinci bir alternatif haline geldi. Bu cihazın teknik özelliklerine göz atarsak, 5.2 inç büyüklüğüne sahip Full HD çözünürlüklü bir ekran kullanıyor ve UMi Zero 2 modelinin arka tarafında ise tıpkı Yotaphone 2 modelindeki gibi E-ink teknolojili bir ekran bulunuyor.

Diğer yandan 8 megapiksel değerinde başarılı bir ön kamera kullanan UMi Zero 2 cihazında 13 megapiksellik bir ana kamera bulunuyor. Ayrıca bu model gücünü MediaTek mimarili MT6752 işlemci modelinden alıyor ve 16 GB dahili depolama ile kullanıcılarına sunuluyor. Bu cihazda kullanılan RAM miktarı 3 GB ve beklenilen fiyat rakamı ise 500 dolar olarak bekleniyor. Ayrıca ön tarafında standart bir ekran bulunan bu modelin arka tarafındaki E-link teknolojili ekranı daha az güç tüketebilme özelliğine sahip ve daha güzel bir okuma deneyimi sağlıyor. Ana ekran ise 1080p çözünürlüğüne sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir