Çift Ekranlı YotaPhone 2 Fiyatı Düşürüldü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çift ekranlı telefon olan YotaPhone 2 ön yüzünde OLED ekran ve arka yüzüde E Ink ekran bulunduruyor. Geçtiğmiz yılda çıkan YotaPhone 2 fiyatında indirime girdi. Piyasaya sürülen en şık akıllı telefonlar arasında gösterilmişti. YotaPhone 2’nin aldığı olumlu reaksiyon, akıllı telefonun geliştirilmesinin ve iyileştirilmesinin de önünü açtı. Bütün bu iyileştirmelere ek olarak, akıllı telefonun satış fiyatının indirilmesi de önemli bir hamle olarak dikkat çekti.

Daha önce Birleşik Krallık’ta 555 pound, Avrupa’da ise 699 avrodan satılan YotaPhone 2; bundan böyle Birleşik Krallık’ta 440 pound, Avrupa’daysa 599 avro karşılığında satılacak. Cihazın yazılımsal kısımında da bazı değişiklikler mevcut. Daha iyi ve yüksek performans bekleniliyor. Firma Android lollipop güncellemesini bu cihazına getirdi. Android Lollipop’tan faydalanan şirket, kamerayı da iyileştirmeyi ihmal etmiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Çift ekran olması cihazı uyandırmadan da sosyal medyayı takip edebilme özelliği sunuyor. YotaPhone 2 siyah modelinin ardından beyaz renk seçeneğide eklendi. Fiyat olarak farkları yok. Ayrıca YotaPhone 2, ön yüzünde 5”lik 1080p AMOLED bir ekrana; arkasındaysa 4,7”lik e-ink dokunmatik ekran. Bu ekran, cihazın şarjından çok çok az götürerek bize temel bildirimleri / haritalar bilgisini vs. veriyor. Oldukça yaratıcı ve pratikte çok işe yarayabilecek bir özellik olduğunu söylememiz gerek. Cihazın özelliklerinden bahsedersek 32 GB depolama alanı,

2 GB RAM, 8 MP ana kamera, Bluetooth 4.0,WiFi 802.11 a/b/g/n/ac. Şimdiye kadar İngiltere’de 555£’a satılan cihazın fiyatı, 440£’a düşürüldü. Avrupa’da da benzeri bir fiyat düşüşü yaşandı: Cihaz, bu bölgede de artık 699€’a değil; 599€’a satılıyor. Diğer yandan cihazda 2,500mAh kapasitesindeki pil, A-GPS, GLONASS, FM Radio bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir