Çift SIM Destekli LG G4 Dual-Sim Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu yıl satışa sunulan ve fiyat performans konusunda tartışmasız en iyi cihazlarından biri olan LG G4, LG G4 Stylus modellerinin ardından LG G4 Dual-Sim modeli gözüktü. Nisan ayında aynı anda ülkemizde de tanıtılan LG G4, özellikleri konusunda oldukça öne çıkmıştı. LG bu modelinde kamera donanımı açısından zirveye oynadı diyebiliriz. İşlemci çipseti olarak Snapdragon 808 modeli kullanan ve Snapdragon 810 kullanan rakiplerine göre veri olarak geri gözüksede performans olarak zirveye oynuyor denilebilir.

facebook müşteri hizmetleri

Veriler üzerindeki düşüklük günlük kullanımda hiçbir şekilde fark yaratmıyor. Ülkemizde ilk satışa sunulan LG’nin bu amiral gemisinin ardından G4’ün LG G4 Dual-Sim isimli çift SIM kart destekli bir modelide çıkacağı düşünülüyor. Atılan bir tweet üzerine Amitabh Bachcan isimli yıldız elinde LG G4 Dual-Sim modeli tutuyor ve arkasında gölge bir adam bulunuyor bu durum ise LG G4 Dual-Sim modelinin olacağı düşünülüyor. Cihaz ön sipariş olarak 810 dolar gibi bir rakamda gözüküyor.

LG G5 İlk Bilgiler

LG G4 Dual-Sim çıkasına çıkar, fakat ülkemizde satışa sunulacakmı orası kesin değil. Fakat tıpkı G4 stylus ve G Flex 2 modelleri gibi bu modelde ülkemizde satışa sunulmayacak gibi duruyor. Yeni modelin özellikleri kısmında herhangi bir değişiklik bulunmuyor ve çift SIM desteği almak isteyenlere göre yüksek donanımsal özelliklere sahip bir cihaz diyebiliriz. Bakalım satış konusunda LG çeşitli versiyonlar çıkartarak kullanıcıları kendisine ne kadar çok çekecek göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir