Çıkışından Önce Fallout 4 Hakkında Hikaye Detayı Beklemeyin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bethesda’nın uzun yıllar beklenen oyunu Fallout 4, üç ay içinde konsollarımıza ve PC’lerimize yerleşecek. Daha once oyunun level sınırının olmaması, craft sistemi, grafikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilsek de yetkililer oyunun hikayesi hakkında detaylı bilgiyi oyunun çıkışından önce alamayacağımızın garantisini veriyor.

IGN’e konuşan Bethesda’dan Pete Hines, bu konuda Bethesda’nın sürprizi bozmak istemediğini ve oyuncuların kendilerinin keşfetmelerinin daha iyi olacağını belirtti.

Hines’ın yaptığı tam açıklama şöyle;

Eğer şirket olarak oyunun hikayesiyle ilgili detaylı bir açıklama yapsaydık kendim adıma çok şaşırırdım. Şirket olarak tüm oyuncuların oyunu mümkün olduğunca sıfırdan keşfetmesini ve bu deneyimlerinin mümkün olduğunca eşsiz olmasına uğraşıyoruz. Bu yüzden bazı şeylerden fedakarlık etmeliyiz ve herhangi bir sızıntı olmaması için uğraşmalıyız

facebook müşteri hizmetleri

Bildiğiniz gibi Haziran’da Fallout 4’ün neredeyse bittiği, sadece cilalama ve bug’lardan temizlenmesi gerektiğiğ belirtilmişti. Pete Hines da bu açıklamasında stüdyonun ancak bu işlemden sonra tamamen mod desteği ve DLC’lere odaklanacağını belirtti.

Size büyük bir gönül rahatlığıyla stüdyonun tamamen oyuna odaklandığını söyleyebilirim. Modlar, DLC’ler, bunların hepsi çok güzel şeyler. Ama eğer 10 Kasım’da oyunculara istedikleri gibi harika bir oyun sunamazsak ne yayınladığımız DLC’lerin, ne de yaptığımız modların bir anlamı kalır. Bu yüzden yapmamız gereken ilk şey oyunculara beklediği oyunu vermek.

Bu tabii ki geliştirici ekibin DLC olarak ne yapabileceklerini hiç düşünmedikleri anlamına gelmiyor. Ama açık konuşmam gerekirse şu an odaklandığımız nokta bu değil.

Fallout 4’ün mod araçları 2016’da PC için çıkış yapacak. Konsol versiyonları ise PC çıkışından daha sonra için düşünülüyor.

Fallout 4 PC, PS4 ve Xbox One için 10 Kasım’da çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir