Cities Skylines’ın İlk Eklenti Paketi Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Paradox Interactive, sevilen şehir kurma simülasyonu Cities Skylines’ın ilk eklenti paketi Cities Skylines: After Dark’ı resmen duyurdu.

Oyunun geliştiricisi Colossal Order tarafından Temmuz başından beri değişik ipuçları ve görseller ile geleceğinin sinyallerini veren After Dark, oyuna gece-gündüz döngüsünü getiriyor. Bununla birlikte şehir için yeni ulaşım ve hizmet servisleri, vatandaş davranışları ve daha gelişmiş grafikler ekliyor. Yeni vatandaş davranışlarının oyuna etkisi ise oyunu daha gerçekçi bir yapıya sokuyor, mesela plajlar öğle vakti daha doluyken güneş battıkça daha az insan plajlarda vakit geçiriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Tabii oyuna gece-gündüz döngüsü gelince haliyle oyuna gelen yeni binalar ve mekanlar da bu döngüye uyum sağlıyor. Oyuna gece kulüpleri, restoranlar, bowling salonları, marinalar ve beach bar’lar gibi yeni mekanlar ile vatandaşlarınız için yeni eğlence mekanları oluşturabilir, onları sevindirebilirsiniz.

Tabii tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi her şey eğlence demek değil. Eğer vatandaşlarınız eğlencenin dozunu fazla kaçırırsa oyuna yeni eklenen hapishaneler vatandaşlarınızın başını ağrıtmaya yeter. Üstelik bu ağrı onlar için de akşamdan kalma ağrısı gibi olmaz, o yüzden dikkatli olun.

Şehir kurma simülasyonlarını sevenlerin kaçırmaması gereken bir eklenti paketi olan Cities Skylines: After Dark’ın ne zaman çıkacağı henüz açıklanmadı. Ancak dağıtımcı Paradox Interactive, paketin 2015 yılı içerisinde çıkacağının altını çiziyor. Yani herhangi bir erteleme yaşanmazsa bu sene şehriniz gece hayatına geçiş yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir