CM Security Android Uygulama İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

CM Security nedir? Google Play açıklamasına göre bir Android telefonda kullanabileceğiniz, 7 kez en iyi anti-virüs programı seçilmiş, hem virüsten koruyan, hem aktif bir şekilde cihazınızı tarayan, hem de başkalarının kullanmasını istemediğiniz uygulamaları şifreleyen bir anti-virüs uygulamasıdır. Doğru mudur peki bunların hepsi? Kesinlikle evet.

CM Security’nin ana özelliği donanımlı bir anti-virüs uygulaması olması. Cm Security, cihazımızı ve hafıza kartımızı cihazı yormadan ve yavaşlatmadan hızlı bir şekilde tarayabilmektedir. Güvenilirliği konusunda kesin garanti veremem, ama Cm Security’i indirmeden hemen önce sildiğim anti-virüs’ün bulamadığı 2 tehtidi buldu ve ne yazık ki bir tanesi eski anti-virüsün kendi dosyalarından biriydi.

facebook müşteri hizmetleri

Anti-virüs olmasının yanında CM Security, aynı zamanda cihazınızı gereksiz/geçici dosyalardan da temizliyor. Ayrıca boşa çalışan programları durdurup CPU ve RAM’inizi de tabiri caizse coşturuyor.

Bunların dışında CM Security, cihazınızda başkalarının erişmesini istemediğiniz uygulamaları da şifreleyebiliyor. Örneğin şu an benim cihazımda kamera, galeri, Facebook ve Messenger, Twitter ve Google Plus kilitli ve yalnızca benim bildiğim bir şifreyle açılabiliyor. Sadece gizlilik için de değil, eğer küçük çocuğunuz varsa cihazınızdaki uygunsuz içerikleri de şifreleyip onu koruyabilirsiniz. Ayrıca gizli selfie ayarı ile şifreyi iki kereden fazla giren kişinin fotoğrafını gizlice çekebiliyor.

Durun, daha bitmedi. Mübarek CM Security İsviçre çakısı gibi. Bir diğer özelliği de istemediğiniz kişilerin aramalarını sessiz sedasız bloke edebilmesi. Yapmanız gereken uygulamanın bloke listesine numarayı eklemek ve keyfinize bakmak.

Son olarak CM Security’nin yapabildiği bir şey daha var. O da size özel korumalı bir bulut oluşturmak. Böylece kıymetli dosyalarınızı cihazınızda tutmak yerine kişisel bulutunuza yükleyip, kafanızı rahatlatabilirsiniz.

CM Security’i Google Play’den ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

One thought on “CM Security Android Uygulama İncelemesi

  • 25 Eylül 2016 at 22:34
    Permalink

    Uygulamayi sildim gizlediğim fotoğraflarda gitti nasıl bulucam yardim edin

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir