Çocuklar İçin Akıllı Saat: dokiWatch

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Videolu arama, GPS gibi birçok özelliği barındıran, hepsi bir arada, çocuklar için akıllı saat dokiWatch, Kickstarter üzerinde bağış topluyor. 6 ile 12 yaş arası için ideal şeklinde gösterilen ve çocuklar için dünyanın en gelişmiş akıllı saati olarak tanıtılan dokiWatch, aynı zamanda telefon ve yer bulucu olarak da çalışıyor. 3G desteği ile çocuklara videolu görüşme, sesli görüşme ve mesajlaşma kapasitesi sunan bu cihaz, ailelerin çocuklarına alması gereken bir yardımcı olarak görülüyor.

dokiWatch özellikleri
Öncelikli olarak güvenlik sebebiyle, entegre GPS yer bulma özelliği sunulmuş. Böylece aileler çocuklarının nerede olduğunu akıllı telefonlarından takip edebilecek. Elektronik evcil hayvan, dokiPet ise eğlenceli bir sağlık uygulaması görevi görüyor ve çocukları spor yapmaya yöneltiyor.

facebook müşteri hizmetleri

2

Acil, SOS moduyla birlikte güvenlik iyice artırılmış. Saatin yanında bulunan SOS butonu, 3 saniye basıldığında acil moda giriliyor ve saatin kişi listesinde ayarlı olan herkese haber gidiyor. 60 saniyeliğine çocuğun sesi ve arka plan sesi otomatik kaydediliyor. Ayrıca acil yardım çağrısı kesilene kadar, çocuğun bulunduğu yer, her 1 dakikada bir kişilere gönderiliyor.
GSM, GPS ve WiFi kombinasyonuyla çalışan dokiWatch, çalışmak için bir micro SIM karta ihtiyaç duyuyor. 40 mm genişliğinde ve 14 mm kalınlığında olan saat, 60 gram ağırlığında. 1.3 GHz çift çekirdek ARM Cortex A7 işlemci, Android 4.4 + doki OUI 1.0 işletim sistemli, 1.22 inç 240 x 240 piksel ekranlı, 4 GB RAM’li, 600 mAH bataryalı, 2 MP kameralı dokiWatch, oyunlar, parmak izi okuyucusu, ses komutları, müzik çalar, LED el feneri gibi özelliklere de sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir