CoD: Black Ops III Beta Haritaları Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Treyarch tarafından geliştirilen, Acitivison tarafından ise dağıtımı yapılacak olan Call of Duty: Black Ops III oyunun beta sürümünün tarihi yaklaşırken bu versiyon ile ilgili elimizde olan detaylarda gün geçtikçe artıyor. Geliştirici ekip Treyarch henüz bu sabah saatlerinde ise oyunun beta sürümünde göreceğimiz ve oynayabileceğimiz haritaları açıklığa kavuşturarak bize sundu.

Hunted, Evac ve  Combine isimli üç tane harita beta sürecinde karşımızda oynanabilir olarak gelecek. Bunları kısa bir tanıtım videosu ile bize tanıtılan bu üç haritanın yanı sıra, bu haritalarda oynanabilecek Team Deathmatch, Domination, Demolition, Kill Confirmed, Hardpoint, Capture the Flag ve Search & Destroy oyun modları aktif halde bulunacak.

facebook müşteri hizmetleri

Call of Duty: Black Ops III oyununu ön sipariş olarak alan oyunculara özel olarak açılacak olan bu beta sürüm, ilk olarak 19 Ağustos’ta yayınlanacak olan beta sürüm bu tarihte yalnızca PlayStation 4 oyuncuları için oynanabilir durumda olacak. Önümüzdeki hafta içinde de diğer platformlar içerisinde yayınlanacak olan beta için eminiz ki bizim kadar Call of Duty hayranı olan herkes sabırsızlıkla bekliyordur.

Son olarak belirtmemiz gerek ki bu yeni çıkacak olan Call of Duty oyunu serinin 12. oyunu olmasının yanı sıra oyunda bulunan farklı hikayelerden yalnızca biri. Öncelikle 2. dünya savaşı hikayesi ile başlayan seri sonradan Modern Warfare üçlemesi, ardından Black Ops’un ilk 2 oyununu, ardından Ghost ve şu an ki oyundan bir önceki hikaye olarak Advanced Warfare’ı sunmuştu bize. Şimdi ise Call of Duty bu sefer de Black Ops serisini üçleyip bitirecek mi hep beraber göreceğiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir