Çok Uygun Fiyatlı Tablet: Exper EasyPad T7Q

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

exper tablet 3

Uygun fiyatı ve 7 inçlik ekranıyla dikkat çeken Exper‘in bu tablet modelinde önemli bir ayrıntı ise arka yüzeyinin plastik kaplama yerine alüminyum malzemeye sahip bir kaplama olduğunu belirtelim.

Arka yüzünün köşesinde bir kamera bulunduran bu tablet ön yüzünde de bir kamera bulunduruyor. MicroHDMI, MicroUSB, kulaklık noktaları ve güç, ana ekran düğmesi kameranın bulunduğu kenar tarafında bulunuyor. Bir ayrıntı olarak fiziksel ses butonları bulunmuyor fakat bu tuşlar arayüze sanal olarak ilave edilmiş.

facebook müşteri hizmetleri

EasyPad T7Q, teknik birimleriyle benzerlerinden ayrılmıyor. Ekranın 7 inç olduğunu söylemiştik, çözünürlük alışık olduğumuz 1024×600 piksel. Ekran paneli temiz bir görüntü sunuyor.

Android 4.4.2 işletim sistemi bulunuyor. Depolama birimi olarak 8GB’lık kapasite sunulmuş. Fakat elbetteki yarısı işletim sistemine gidiyor. Yani aşağı yukarı 4GB’lık bir kapasite kalıyor. Ancak MicroSD desteği ile 32GB’a ulaşmak mümkün.

 

exper tablet 2

Sonuç olarak; rakiplerinden çok fazla bir farkı yok fakat uygun fiyatlı tablet sahibi olmak isteyenler için EasyPad T7Q, kesinlikle geçer not alır. Bunları göz önünde bulundurarak onu inceleyebilirsiniz.

EasyPad T7Q’nun fiyatı 299 TL civarında seyrediyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir