Counter-Strike Online Kapandı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nexon’un son zamanlarda çıkarmış olduğu CSO diğer adıyla Counter-Strike Online oyunu geçtiğimiz ayarlarda kapatıldı.Sebebi ise son gelen günelleme ile kullanıcıların alıntları,nakitleri,karakterleri gibi eşyaları bir anda yok olmuştu.Counter Strike: Online’nın sitesinde yayınladığı yazı ise şöyle;

“Üzülerek belirtmek isteriz ki 30 Aralık 2014 tarihinden itibaren Counter-Strike Online (CSO) savaş meydanları artık erişilebilir olmayacaktır.

2013’ün Mayıs ayında, Nexon Europe büyük bir tutku ile efsanevi FPS oyunu olan CSO’yu Türk kullanıcılarının hizmetine soktu. Resmi lansman ile başlayan bu serüvende yeni içerikler ve etkinlikler katarak güçlü bir topluluk ve en önemlisi sizlere harika bir oyun ortamı sunmak için çabaladık. Malesef, bir çoğumuzun gecesini gündüzünü geçirdiği bu savaş meydanlarını kapatmak gibi zor bir karara varmış bulunmaktayız.

Bu durumun bir çoğunuzu derinden üzdüğünün farkındayız. Umarız ki bir çoğunuz için savaş alanlarında geçirmiş olduğunuz zaman içerisinde uzun zaman hatırlayacağınız anılar elde etmişsinizdir. Bir çok yeni arkadaş edindiniz, yenilmez klanlar kurdunuz ve amansız savaş deneyimlerine girdiniz. Bizlerde sizler gibi bu oyun için büyük bir sevgi ve saygı besledik ve bu süre zarfında büyük deneyimler kazandık.

facebook müşteri hizmetleri

Savaş alanlarının kapanacağı için, Nexon Cash ile satın alabileceğiniz öğelerin yer aldığı market 26 Kasım 2014 tarihinde hizmet dışı kalacaktır. Oyun içinde yapmış olduğunuz harcamaların telafisi için 10 Aralık 2014 tarihinde sizlere bir duyuru yapılacaktır.

Sizlerin bu oyunda ne kadar deneyimli olduğunu biliyoruz ve Steam platformu üzerinden yayımlanan Counter-Strike Nexon: Zombies oyununun siz deneyimli Türk oyuncuların servisine 22 Aralık 2014tarihinde açılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

CSO savaş meydanlarında ateşkes duyurulacak olmasına ragmen, sizleri farklı maceralar beklemekte! Aşağıda Nexon Europe tarafından Türkçe olarak sunulan diğer oyunları görebilirsiniz:

  • Counter-Strike Nexon: Zombies
  • Combat Arms
  • War Rock
  • United Eleven

Sizleri daha sağlıklı hizmet vereceğimiz bu yeni maceralarda aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir kez daha, CSO’ya göstermiş olduğunuz ilgi ve sadakat için hepinize tek tek teşekkür eder ve yeni maceralarınızda hepinize bol şans dileriz.

Saygılar,
Nexon Europe CSO Ekibi”

 CSO Oyuncuları Şimdi Ne Oynuyor?

Diğer Counter Strike oyunlarından farklı olarak 2013 yılının Mayıs ayında oyuncuların hizmetine sunulan Counter-Strike Online veya CSO artık oyuncuların erişiminde olmayacak.Oyunu diğer oyunlardan ayıran özelliği hem efsane oyun Counter Strike’nın kendisi olması,karakterler olması ve oyuna gerçek para yatırılarak daha güçlü olma çabalarını gösterebiliriz.Böyle güzel bir oyunun kapatılması oyun sektörü için kötü bir gelişme olsa da Türklerin böyle oyunlar çıkaracağını umuyoruz.Counter-Strike Online oyuncuları şimdi ise diğer Counter Strike oyunu olan Counter Strike:Global Offensive’ya yönelmiş durumda.Bu oyunu tüm dünyanın şuanda gözdesi diyebiliriz.İlerleyen günlerde Nexon’un ne tür oyunlar çıkaracağını merakla beklemekteyiz.

One thought on “Counter-Strike Online Kapandı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir