Creed 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rocky serisine yepyeni bir başlangıç yapan Creed: Bir Efsanenin Doğuşu’nun devam filminin vizyon tarihi belli oldu. İşte Creed 2’nin vizyon tarihi! Efsane Rocky serisinin yedinci filmi olarakta adlandırdığımız ancak seriye yepyeni bir başlangıç yaparak karşımıza çıkan Creed: Efsanenin Doğusu’nun devam bölümünün vizyon tarihi belli oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Gelen haberlere göre Creed: Efsanenin Doğuşu’nun ikinci filmi, Kasım 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak. Filmin tam çıkış tarihi ise henüz kesinlik kazanmadı. Şu an vizyonda olan ilk filmden sonra 2 yıl arayla ve 2 sene sonrasını konu alacak olan filmin başrollerini, Apollo Creed’in oğlu olan genç boksör Adonis Johnson (Creed)’u canlandıran Michael B. Jordan ve onun antrenörü Rocky Balboa rolüyle bu yıl Altın Küre’de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü kazanan Sylvester Stallone üstlenecek. (Neden soyisimlerin farklılık gösterdiğini filmi izleyince göreceksiniz)

Yeni filmde, Rocky’nin ezeli rakibi ve dostu Apollo Creed rolüyle tanınan Carl Weathers’ın da görsel olarak ya da video olarak geçmişi hatırlarken ara sahnelerde rolünü tekrar canlandırabileceği ihtimali de bulunuyor.
Creed’in IMDB puanları ise şu an 8.0 üzerinde değerlendirilmiş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir