Crytek’te MOBA’ya Giriş Yapıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Crytek’in Arena of Fate ismi ile MOBA dünyasına girişine siz de kapalı betaya katılarak ortak olun. Dünyada ünlü olan çoğu karakteri sizin yönetebileceğiniz 5 vs 5 karşılaşmalarda Crytek çok farklı bir deneyim sunmak için çabalamış.

Oyuncular Sherlock Holmes’tan Cleopatra’ya çok farklı karakterleri yönetebilecek. Bunlar dışında daha dünyanın bir çok fantastik karakterini oyun içerisinde bulunduran Arena of Fate ile hem 5vs 5 karşılaşmalar yapacak hem de zaman karşı yarışacak.

facebook müşteri hizmetleri

Oyuncuların gerçek bir spor müsabakası gibi bir ruha bürünmesini isteyen Crytek ekibi hem 20 dakikalık oyun sınırı koyarken hem de oyunculara kazanmak için çok farklı bir mücadele deneyimi aşılayacak. Oyunun kaderini puanlar belirlediği için her puan çok değerli olacak. Takım uyumu ön planda olacak olan bu oyunda seçtiğiniz karakterlerin kendine has yetenekleri ile her şey baştan sona belirlenecek.

Oyunda diğer yandan ileriki zamanlarda turnuvalar, dereceli sistem, lig usulü kapışmalar içereceği de söyleniyor. Crytek’in yaptığı açıklamalarda şu cümleler geçiyor :

“Ekibimiz Arena of Fate içerisinde rekabet duygusunu tüm oyunculara hissettirmek için elinden gelen her şeyi yaptı. Kendini MOBA oyuncusu olarak isimlendiren herkese çok farklı bir deneyim hissettirebileceğimize eminiz. Oyunun kapalı beta döneminde oyuncular tarafından nasıl karşılanacağını görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Ayrıca tüm elde ettiğimiz geri dönüşler sayesinde Arena of Fate lansmanında sunacağımız geliştirmeler şekillenecek.”

Arena of Fate’i deneyen ilk insanlardan biri olmak istiyorsanız Gamescom fuarında Crytek standında oyuna özel bir deneme alanı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir