CS:GO Skin Sistemi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2012’de Valve tarafından piyasaya sürülmüş Counter Strike Global Offensive’yi çoğunuz biliyordur diye düşünüyorum. Serinin daha önceki oyunları gibi görev tabanlı FPS oyunudur. Valve bu oyun gelirken oyunu birazcık renklendirelim diye düşünmüş olmalı ki önce resmi silah skinlerini daha sonra ise topluluk yapımı (Counter Strike : Global Offensive oyuncularının yapıp seçilen CS:GO skinleri) skinleri Pazara koyarak bunları gerçek para ile satmaya başlamış. Ama Valve’nin pazara sürdüğü itemler sayılı. Bunları satın aldıktan sonra siz de istediğiniz fiyata bu skinleri satabiliyorsunuz. Ayrıca Valve’nin silahlardan çok ayrı tuttuğu bir de bıçak kategorisi var. 2 kuruşa bile silah skini bulabilirken şu anda en düşük bıçak fiyatı 80 TL.

Nerden Geliyor Bu Skinler?

Bu skinler size 3 yolla düşebilir:

facebook müşteri hizmetleri
  1. Skinler her oynadığınız oyun sonu size düşebilir. Ne kadar iyi oynadığınızın bir önemi yok herkese düşebilir.
  2. Counter Strike :Globall Offensive’e yeni gelen güncelleme ile Private Rank adlı yeni bir sistem geldi. Bu sistemde level olayı gibi EXP biriktiriyorsunuz. Doldurduğunuz her iki EXP kutusunda size rastgele bir silah skini atıyor. Bu skin 10 kuruşluk olabileceği gibi 500 liralık da olabiliyor.
  3. Kutu denilen bir sistem getirildi Counter Strike : Global Offensive’de. Bu sistemde bir adet silah kutusuna ya da sticker kapsülüne sahip olmanız gerekiyor. Bunlar yine ilk maddede söylediğim gibi size maçlarda çıkabiliyor. Bu kasaları açmak içinDaha sonra oyunun içinden 6.90 TL ye ya da pazardan değişik fiyatlar karşılığında alabiliyorsunuz. Ayrıca bu kasalardan size “Rare Special İtem” adıyla bıçak da az bir ihtimal olsa düşebiliyor.

Şansım Ne?

Evet arkadaşlar şu ana kadar 10 kadar kutu açtım ama hepsinden 10 kuruş 1 liralık skinler çıktı. Ama bu umudunuzu kırmasın çünkü ilk kutu açışında 1500 liralık silah çıkartanlar da var. Karar her türlü sizin. Her ne kadar biraz fazla para harcatsa da eğlenceli bir özellik olduğu söylenebilir.

Bir İki Skin Örneği:

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir