Cumhurbaşkanı Gibi Özel Mac Sahibi Olun

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine özel olarak üretilmiş, üzerinde cumhurbaşkanılığı forsu ve imzası bulunan Macbook’u beğeni toplamıştı. Siz de böyle bir Macbook’a sahip olabilirsiniz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine özel Macbook’u sosyal medyada çok konuşuldu.

Ön kapağında cumhurbaşkanlığı forsu ve Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası gömülü olan bir Macbook üzerinden yılın fotoğraflarının seçildiği bir ankette oylarını kullanırken fotoğrafları paylaşılan Recep Tayyip Erdoğan, gün içersinde de elinde Apple’ın son model amiral gemisi iPhone 6s Plus ile görülmüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Macbook’una imrenerek bakan, böyle bir Macbook’a sahip olmak isteyen kullanıcılar için bir yöntem mevcut.

facebook müşteri hizmetleri

2

Uncovermac isimli siteden sayesinde siz de kendi logonuzu veya siteye bağlı tasarımcılardan birine özel olarak yaptırdığınız tasarımları Macbook’unuzun ön kapağına çizdirebilirsiniz. Sitenin sunduğu seçenekler sayesinde ister kendi Macbook’unuzu göndererek, ister yeni bir Macbook’u onlar aracılığıyla satın alarak üzerine istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz.
Siparişin elinize daha hızlı ulaşmasını isterseniz, bunun için express sipariş yolu da düşünülmüş. Bütün konfigurasyonları ayarladıktan sonra bilgilerinizi siteye bırakıyorsunuz ve sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçilerek fiyat belirleniyor. Ülkemizden sipariş vermek istiyorsanız firma ile özel bir kontak kurmanız gerekebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir