CyanogenMod 12’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android için Rom geliştirici ekip olan Cyanogen, Android 5.0 Lollipop için çalışmalarını başlattığını duyurdu ve CyanogenMod 12’nin çıkış tarihi yanında sürümün detayları da sizlerle.

Son güncellemesi CyanogenMod 11 M12 ve Android 5.0 Lollipop’u getirecek olan CyanogenMod 12 hakkında, Cyanogen resmi blogunda açıklamalarda bulunuldu. Bu açıklamada Ekim ayının ortalarında Google güvenlik blogunda paylaşılan Poodle güvenlik açığının, CyanogenMod 11 M12 güncellemesiyle giderildiğine değinildi. Ayrıca birden fazla SIM kart bulunan telefonlar için geliştirmelerin yapıldığı ve kullanıcıların genelde yaşadığı birkaç küçük hatanın giderildiği de yer aldı.

facebook müşteri hizmetleri

CyanogenMod 12

Cyanogen, Android 5.0 Lollipop’u içerisinde barındıran CyanogenMod 12 çalışmalarının geçtiğimiz hafta sonu başladığını duyurdu. Devam eden çalışmalar nedeyle örneğin çeşitli arayüz çalışmaları gibi, CyanogenMod 12’nin biraz gecikeceği ifade edildi fakat sürümlerin Aralık ayı başlarında yayınlanmasının hedeflendiği de söylendi. Bunlar haricinde eğer her şey yolunda giderse, yeni yıla özel olarak kullanıcılarına özel bir şey yaptıklarını duyuran Cyanogen, kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir