Dark Souls 3 Açılış Sinematiği Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

From Software’in geliştirdiği merakla beklenen Dark Souls 3’ün açılış sinematiği yayınlandı. Karanlık ve gizemli bir yolculuğa çıkacağımız Dark Souls 3’ün sinematiği haberimizde. Dark Souls 3 bu yazın başlarına doğru oyuncularla bulaşacak. Bandai Namco, From Software’in geliştirdiği serinin hayranlarına oyunun ilk birkaç dakikasını gösterme kararı aldı. Fantastik açılış sinematiği işte sizlerle.

facebook müşteri hizmetleri

Dark Souls hayranlarının çok sevdiği karanlık ve gizemli yolculuk Dark Souls 3’te kaldığı yerden devam edecek gibi gözüküyor. Her ne kadar Bloodborne için göreceli olsa da serinin diğer oyunlarının açılışları sinematikleri ile karşılaştırıldığında oyuncuların keşfetmeleri için daha büyük dünyanın bizi beklediğini görebiliyoruz.

Sinematik sayesinde oyunda karşılaşacağımız Yhorm the Giant, Aldrich Saint of the Deep ve Farron’s Undead Legion gibi düşmanları da görebilme fırsatına eriştik.
Dark Souls 3, 12 Nisan’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Zorluğu ile tanınan serinin yaratıcısı From Software, karşımıza oldukça karanlık ve mistik bir evren sunmakta kararlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir