Dark Souls 3 Çıkış Tarihi Belirlendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

From Software’in geliştirdiği ve Bandai Namco’nun piyasaya süreceği Action RPG odaklı Dark Souls III’ün çıkış tarihi, yeni yayınlanan tanıtım videosunda duyuruldu. Bununla birlikte oyunun özel sürümleri de belli oldu. Dark Souls III, 12 Nisan 2016 tarihinde Kuzey Amerika ve Avrupa’da, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Firmanın, PlayStation Experience etkinliği öncesinde çıkış tarihini duyurdukları Darkness Has Spread adlı yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca PlayStation Experience etkinliğinde oyuna ait yeni oynanış videosu da yayınlandı. Bu oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak Dark Souls III’ün, Day One Edition, Collector’s Edition ve Prestige Edition sürümlerinin duyurulduğunu da belirtelim. Dark Souls III: Day One Edition içerikleriğinde; Ana Oyun, Prima Starter Guide adlı başlangıç rehberi, resmi Soundtrack CD’si ve özel O-Sleeve eklentisi yer alıyor. Paket PlayStation 4 ve Xbox One için özel olacak. Bu paketin 59.99 dolara satışa sunulacağının da altını çizelim.

Dark Souls III: Collector’s Edition’ın içeriklerinde ise Metal Kutu içerisinde Ana Oyun, Prima Starter Guide adlı başlangıç rehberi, resmi Soundtrack CD’si, resmi Artbook kitabı, Koleksiyon Kutusu, 10 inç boyutunda Red Knight Statüe figürü ve Cloth adlı oyun haritası yer alacak.

Bu paket, PlayStation 4 ile Xbox One için özel olacak ve 129.99 dolara satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir