Dark Souls 3 Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

From Software‘ın yüksek zorluğu ile dikkat çeken serisi Dark Souls bildiğiniz üzere en son 2014’te karşımıza çıkmıştı. O zamandan beri her ne kadar stüdyo Bloodborne‘a odaklansa da çıkan bazı sızıntılar E3’te Dark Souls 3 ile tanışacağımızı gösteriyor.

Ortaya çıkan sızıntılara göre Dark Souls 3, XBOX One ve PS4 için geliştiriliyor. Oyunun PC sürümünün çıkıp çıkmayacağı ise henüz belli değil. 4 kişiye kadar multiplayer desteği sunacak olan oyunda oyuncular tüm oyunu co-op olarak beraber bitirebilecek ya da PvP seçeneği ile birbirleriyle mücadele edecekler. Oyuncular karakterlerini yaratırken seçebilecekleri sınıfların sayısı 10’a çıkmış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Sızıntılar ayrıca Dark Souls 3‘ün 45 yeni düşman ve 15 yeni bölüm sonu canavarı içereceğini belirtiyor ve bu sayıya eski oyunlardaki düşmanlar ve bölüm sonu canavarları dahil değil. Ayrıca Dark Souls 3‘te önceki oyundakilere ek olarak 100 adet yeni silah ve 40 adet zırh seti yer alacak.

Dark Souls 3 12 adet mekan içerecek ve bu mekanlar ilk Dark Souls ile benzerlik gösterecek. Ayrıca oyuncuların birbirleri ile iletişime geçmesi o kadar da kolay olmayacak. Oyuncular diğer oyuncularla iletişime geçmek için cesetleri belli bir alana getirerek iletişime geçmek istediği oyuncunun ismi için ayin yapacak.

Dark Souls 3‘ün resmi duyurusu yapılan sızıntıya göre iki hafta sonra başlayacak olan E3 etkinliğinde yapılacak ve bu duyuru geniş bir trailer içerecek.

From Software en son PS4 için Bloodborne‘u yayınlamıştı ve şu an Bloodborne PS4‘ün en çok oynanan oyunlarından biri. From Software’ın Dark Souls 3‘le yine bildiğimiz klasik “iflah çürüten” oynanışı getireceğine inanıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir