Darth Vader Temalı PS4’ler Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gelecek planlarınızda PS4 almak mı var? Star Wars hayranı mısınız? Eğer bu iki soruya da cevabınız evetse PS4 almanız için biraz daha beklemenizde fayda var. Çünkü Disney ve Sony, en büyük markalarından ikisini tek potada eritmek üzere anlaştı!

Geçtiğimiz gün D23 fuarında tanıtılan yeni PS4 modeli, üzerinde Star Wars’un efsane kötü adamı Darth Vader’ın görseliyle süsleniyor. İki çeşit paket ile çıkış yapacak lan özel PS4 modelini ister EA’in heyecanla beklenen oyunu Star Wars Battlefront ile, ya da isterseniz Disney’in tüm aile için eğlence vaat eden oyunu Disney Infinity 3.0 ile beraber satın alabilirsiniz.

Yanında gelecek oyunlarla beraber Darth Vader temalı PS4 yanında dört adet Star Wars oyunu ile beraber gelecek. Bunlar daha önce PS2’ye çıkan Star Wars Bounty Hunter, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter ve SNES için çıkış yapan Super Star Wars olacak. Dört oyunun da grafikleri geliştirilecek ve trophy desteği gelecek.

Her ne kadar Disney Infinity 3.0 28 Ağustos’ta çıkacak olsa da, Darth Vader temalı PS4’leri Disney Infinity 3.0 ile almak için biraz daha beklemek zorundasınız. Zira konsolun çıkış tarihi 17 Kasım, yani Star Wars Battlefront’un PC ve konsollara çıkacağı tarihle aynı.

facebook müşteri hizmetleri

Konsol için yayınlanan ayrıntılı görsellere ve tanıtım videosuna aşağından ulaşabilirsiniz. Açıkçası Metal Gear Solid paketinin yanında bu ne kadar satılır bilemeyiz, ancak Darth Vader temalı PS4 ve özel Dualshock da en az Metal Gear Solid versiyonu kadar şık görünüyor.

ps4-darthvader-dualshock

ps4-darthvader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir