David Hayter Metal Gear Solid’e Geri Dönmek İstiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Metal Gear Solid serisinin bu kadar popüler ve iyi yapan şeyler oyunun sert hikayesi, Hideo Kojima‘nın sinematik anlatımı ve David Hayter‘ın seslendirmesidir. Solid Snake ve Big Boss gibi serinin baş karakterlerine yaptığı aşırı iyi seslendirme ile onlara resmen yepyeni bir karakter katan David Hayter, serinin son oyunu Metal Gear Solid Ground Zeroes ve Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain‘de çağırılmamıştı bile. Bu konuda Kojima‘ya olan dargınlığını her fırsatta dile getiren David Hayter oyunda gerçekten seslendirme yapıp yapmadığı konusunda tekrar konuştu.

facebook müşteri hizmetleri

Yaptığı bir röportajda  David Hayter, Hideo Kojima‘nın Konami’den ayrılmasıyla ilgili hafif sevinmiş gibi göründü. Yaptığı açıklamalarda Hayter, “Oyunda yer alacağım doğru değil. Zaman zaman Twitter‘da da yazıyorum ve insanlar bana yüz tane soru soruyor. Oyuncuların bulduğu ses dosyalarında benim sesim kullanılmadı. Kimin sesi olduğunu bilmiyorum. Evet benim sesime çok benziyor ama ben öyle bir şey seslendirmedim. Oyunda herhangi bir role sahip değilim. Bu herkesten çok beni şaşırttı. Yapmayı isterdim ancak yeni Metal Gear oyununda yapabileceğim bir şey yok.” şeklinde konuştu.

Röportajının devamında da “Artık Kojima da gittiğine göre… Bilmiyorum. Belki bundan sonra Konami kendi kararını verir ve beni seriye geri getirebilir.” şeklinde konuşan David Hayter projeye yeniden katılma konusunda hevesini de belli etti.

İlk Metal Gear Solid‘den bu yana Solid Snake ve Big Boss‘a sesiyle hayat veren David Hayter, Ground Zeroes ve The Phantom Pain ile bayrağı 24‘ten tanıdığımız Kiefer Sutherland‘e devretmişti.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain 1 Eylül‘de PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir