Dead Island 2 Ertelendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İlk olarak E3 2014‘de duyurulan, Yager Development tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından dağıtılacak olan Dead Island 2 ertelendi.

Normalde çıkış tarihi olarak 2015’in ilkbaharı, yani tam şu an içinde bulunduğumuz zamanlar olarak gösterilen Dead Island 2‘nin geliştiricilerinin attığı tweet’e göre oyunun 2016‘ya ertelendiği açıklandı.

Geliştirici ekibin Dead Island 2‘nin ertelenmesi ile ilgili yaptığı açıklama şöyle;

“Kendimizi tek büyük bir amaca odakladık, o da Dead Island serisini bir üst seviyeye taşıyacak bir devam oyunuydu. Hayranların bir Dead Island oyununda sevdiği her şeyi birleştirmek istedik; oynanabilecek bir çok karakter, co-op oynanış ve cennet gibi bir adayı zombi mezbahasına çevirmek ve bunu yaparken tonla dövüş ve silah seçeneği sunmak…

facebook müşteri hizmetleri

Ve bunların hepsini 2015’e kadar yetiştirmek istedik. Oyuna alıcı gözüyle uzunca baktık ve odaklanığımız amaca tam olarak ulaşamadığımıza karar verdik. Bu yüzden maalesef Dead Island 2’yi 2016’ya erteleme kararı aldık.

Şu anda tamamen oyunu geliştirmeye odaklanmış durumdayız ve yeni bilgileri gelecek dönemlerde sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu haberle hayranlarımızı hayal kırıklığına uğrattığımızın farkındayız, ama Dead Island 2’ye biraz daha zaman verirseniz  sonuç olarak herkesin daha iyi bir oyunlar karşılaşacağından emin olabilirsiniz.”

Bu haberle beraber ertelenen oyunlar listesine bir üye daha katılıyor. Yeni nesil nasıl geldi bilmiyoruz, ama geliştiriciler hala yeni nesil kavramına tam alışamamış gibi görünüyor. Nasıl 2014’te 2015’e ertelenen bir sürü oyunla karşılaştıysak bu yıl da seneye ertelenecek bolca oyunla karşılaşacağız gibi. Umarız Yager Spec Ops: The Line ile yaptığını Dead Island 2 ile de yapmayı başarır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir