Dead Island Riptide Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dead Island Riptide sistem gereksinimleri olayına girmeden önce Dead Island oyununun sonunu hatırlayacak olursak, artık tüm zombilerden kurtulduk deyip helikoptere bineriz. Fakat bu sefer de ordu bizi tutuklar ve indiğimiz gemi yeniden zombilerle dolu olan bir adaya düşer. Haydi bakalım tekrardan zombi öldürmece. Senaryo olarak biraz kolaya kaçmış. Fakat bu oyun 2. ile 1. arasında kalan bir ara oyun gibi yapılmış. Bu sefer düştüğümüz ada zombilerle dolu olduğundan ordu tarafından bombalanmak isteniyor. Bizde bombalanmadan önce bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Dead Island Riptide ilk oyuna göre çok büyük farklılıklar taşıyor. Haritamız yine yeterince büyük ve aynı zamanda harita içerisinde ilk oyunda olmayan bir çok  unsur yer almakta. Örneğin yolda ilerlerken mide bulandırıcı cesetler ile karşılaşmanız mümkün. Ayrıca harita çeşitli şehirleri içerisinde barındırıyor. Zombilere gelecek olursak yine kolları bacakları kopabiliyor ve ortalığı kan gölüne çevirebiliyorsunuz. Fakat detaylara geldiğimizde o kadar da başarılı olamadığını dile getirmemiz mümkün. Karakterlerin ve zombilerin detaylarının bu şekilde sönük kalması oyunun gerçekçiliğini fazlasıyla düşürmüş.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun seslerini kapattığınızda aslında o kadar da korkunç olmadığını görebileceksiniz. Çünkü zombilerin bağırarak üzerinize koşması ve sessiz bir şekilde koşması arasında ciddi bir fark söz konusu. Bu da seslerin ne kadar başarılı yapıldığını bizlere gösteriyor. Seslerin dışında oyunun en güzel yanlarından birisi ilk oyundaki karakterinizi yeni oyuna taşıyabilmeniz. Eski karakteriniz ile zombi parçalayabilmek için yapmanız gereken tek şey save dosyalarınızı yeni oyuna kopyalamanız. Artık eski karakteriniz ile yeniden zombileri parçalayabilirsiniz! Haydi bir de Dead Island Riptide sistem gereksinimleri ile ilgili konuşalım.

Dead Island Riptide Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows XP, Windows Vista, Windows  7
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.66 GHz
RAM: 1 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 7 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: Nvidia GeForce 8600 GT / AMD Radeon HD 2600 XT
Direct X: Dx 9

Maximum Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.66 GHz
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 7 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (1GB) Nvidia GeForce 9600
Direct X: Dx 9

Dead Island Riptide Sistem Gereksinimleri içeriğine baktığımızda ilk oyun ile tıpatıp aynı olduğunu görebiliyoruz. Yani grafiksel anlamda iki oyun arasında hiçbir farkın olmadığını dile getirebiliriz. Bu da bizlere aslında Dead Island Riptide için ilk oyunun biraz daha ilerletilmiş bir versiyonu olduğunu gösteriyor. Bunu ek paket gibi olarak da düşünmemiz mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir